INTERRAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ ПАРИЖ-LATOUR-DE-CAROL
INTERCITÉS DE NUIT 3971 (ICN 3971)

INTERRAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ ПАРИЖ-LATOUR-DE-CAROL | ICN 3971 | RAILCC

Interrail нощни влакове

Interrail нощен влак от Париж до Latour-de-Carol: Intercités de Nuit 3971 (ICN 3971). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.



Cheap and comfortable from Paris to the Pyrenees - continue with the "Yellow Train" or to Barcelona.



The schedules of Intercités de Nuit trains can vary at short notice. Please always check the timings for your travel day on the SNCF website.

Interrail

15% намаление
+ Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Interrail пас от партньорския магазин на rail.cc/interrail.eu. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. Същата услуга, цени и условия като в официалния магазин. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Interrail   INTERRAIL - КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

fr Париж Gare d'Austerlitz

21:39

fr Orléans Les Aubrais

22:40

fr Vierzon Gare

23:20

fr Limoges Bénédictins

01:06

fr Auterive Gare

05:23

fr Saverdun Gare

05:35

fr Pamiers Gare

05:47

fr Foix Gare

06:00

fr Tarascon-sur-Ariège Gare

06:15

fr Les Cabannes Gare

06:27

fr Ax-les-Thermes Gare

06:49

fr Mérens-les-Vals Gare

07:04

fr L'Hospitalet-près-l'Andorre Gare

07:22

fr Porté-Puymorens Gare

07:33

fr Latour-de-Carol Gare

07:51

The schedules of Intercités de Nuit trains can vary at short notice. Please always check the timings for your travel day on the SNCF website.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

категория Interrail

Падаща седалка | 2ра класа

EUR 9

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

EUR 18,80

Кушет 4 | Купе с 4 места | 1ва класа

EUR 18,80

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

HELP

Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Interrail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
19:00 h rule for night trains

If a trip on a direct overnight train departs after 19:00 h in the evening and arrives after 04:00 h in the morning, it is only necessary to enter the date of arrival in the travel calendar boxes on the rail pass. This also covers travel between 19:00 h and 24:00 h on the day of departure, as long as the day of departure and arrival both fall within the overall period of the pass validity. When travelling with an overnight ferry covered by the pass, either the date of departure or arrival may be entered in the travel calendar boxes on the ticket.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
  Interrail в Франция

Как да пътувате с Interrail в Франция. Общ преглед и информация за маршрутите в Франция, видове влакове, нощни влакове и Interrail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click