EURAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ СТРАСБУРГ-НИЦА
INTERCITÉS DE NUIT 4283 (ICN 4283)

EURAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ СТРАСБУРГ-НИЦА | ICN 4283 | RAILCC

Eurail нощни влакове

Eurail нощен влак от Страсбург до Ница: Intercités de Nuit 4283 (ICN 4283). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.



The schedules of Intercités de Nuit trains can vary at short notice. Please always check the timings for your travel day on the SNCF website.

Тази връзка вече НЕ е налична. Няма информация за реактивация.

Suspended since Октомври 2016

Eurail

20% намаление
+ Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Eurail пас чрез партньорския линк на rail.cc/eurail.com. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Eurail   EURAIL - КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

fr Страсбург Gare

20:14

fr Sélestat Gare

20:38

fr Colmar Gare

20:53

fr Mulhouse Ville

21:26

fr Belfort Ville

22:13

fr Montbéliard Gare

22:29

fr Besançon Viotte

23:26

fr Avignon Centre

05:23

fr Arles Gare

05:45

fr Марсилия Saint-Charles

06:32

fr Toulon Gare

07:45

fr Les Arcs Les Arcs Draguignan

08:21

fr Saint-Raphaël Gare

08:39

fr Кан Gare

09:04

fr Antibes Gare

09:16

fr Ница Ville

09:41

The schedules of Intercités de Nuit trains can vary at short notice. Please always check the timings for your travel day on the SNCF website.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

категория Eurail

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

EUR 18,80

Кушет 4 | Купе с 4 места | 1ва класа

EUR 18,80

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
  Eurail в Франция

Как да пътувате с Eurail в Франция. Общ преглед и информация за маршрутите в Франция, видове влакове, нощни влакове и Eurail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click