EURAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ CERBÈRE-ПАРИЖ
INTERCITÉS DE NUIT 3730 (ICN 3730)

EURAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ CERBÈRE-ПАРИЖ | ICN 3730 | RAILCC

Eurail нощен влак от Cerbère до Париж: Intercités de Nuit 3730 (ICN 3730). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.

Eurail нощни влакове

Cheap and comfortable connection from the Mediterranean to Paris.

The schedules of Intercités de Nuit trains can vary at short notice. Please always check the timings for your travel day on the SNCF website.

Тази връзка вече НЕ е налична. Няма информация за реактивация.

Suspended since Декември 2016

Eurail: get FREE extra days of travel
Eurail + Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Eurail пас чрез партньорския линк на rail.cc/eurail.com. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Eurail   КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

fr Cerbère Gare

20:05

fr Banyuls-sur-Mer Gare

20:14

fr Port-Vendres Ville

20:21

fr Collioure Gare

20:26

fr Argelès-sur-Mer Gare

20:33

fr Elne Gare

20:41

fr Перпинян Gare

20:55

fr Narbonne Gare

22:13

fr Carcassonne Gare

22:50

fr Castelnaudary Gare

23:10

fr Тулуза Matabiau

23:37

00:49

fr Vierzon Gare

05:40

fr Orléans Les Aubrais

06:20

fr Париж Gare d'Austerlitz

07:23

The schedules of Intercités de Nuit trains can vary at short notice. Please always check the timings for your travel day on the SNCF website.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

категория Eurail

Падаща седалка | 2ра класа

18 if cheaper reservations are sold out

EUR 9

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

25 if cheaper reservations are sold out

EUR 18,80

Кушет 4 | Купе с 4 места | 1ва класа

25 if cheaper reservations are sold out

EUR 18,80

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
  Eurail в Франция

Как да пътувате с Eurail в Франция. Общ преглед и информация за маршрутите в Франция, видове влакове, нощни влакове и Eurail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click