EURAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ БУДАПЕЩА-ЦЮРИХ
EURONIGHT 40462 WIENER WALZER (EN 40462)

Eurail нощен влак от Будапеща до Цюрих: EuroNight 40462 Wiener Walzer (EN 40462). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.

Eurail нощни влакове

Comortable and fast night train from Budapest to Zurich. This night train consists of modern, air-conditioned coaches of Hungarian Railways (MAV START). You can travel in sleeping car (up to three beds per compartment), couchette car (four or six berths per compartment) or 2nd class coaches (six seats per compartment).

The comfortable sleeping car offers compartments with one to three beds. In each compartment there is a washing basin and power sockets. WC and public shower are at the end of the carriage. Each passenger is provided with water, orange juice and a sweet. In the morning, a small breakfast including hot drink (coffee/tea/hot chocolate), orange juice, croissant/sandwich is served. You can also buy small snacks and drinks from the conductor.

The couchette car offers comfortable bunk beds (four or six beds per compartment). Toilets and washin rooms are at the end of the carriage. Each passenger gets free water, orange juice and a croissant. Small snacks and drinks are available from the conductor.

The 2nd class coach has six seats per compartment. You can buy snacks and drinks from the conductors in the sleeping or couchette cars.

Eurail: 20% намаление
Eurail + Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Eurail пас чрез партньорския линк на rail.cc/eurail.com. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Eurail   КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

HU Будапеща Keleti

20:40

HU Будапеща Kelenföld

20:53

20:55

HU Tatabánya

21:25

21:26

HU Дьор Vasútállomás‎

22:00

22:02

HU Hegyeshalom Vasútállomás

22:29

22:32

AT Виена Hauptbahnhof

23:21

23:25

AT Виена Meidling

23:30

23:33

AT Sankt Pölten Hauptbahnhof

23:57

23:59

AT Линц Hauptbahnhof

00:48

01:03

AT Wels Hauptbahnhof

01:16

01:18

AT Залцбург Hauptbahnhof

02:13

02:30

AT Инсбрук Hauptbahnhof

04:23

04:31

AT Bludenz Bahnhof

06:20

06:25

AT Feldkirch Bahnhof

06:37

06:40

CH Buchs SG Bahnhof

06:56

CH Sargans Bahnhof

07:23

CH Цюрих HB

08:20

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Пътувай по този маршрут в обратната посока: EN 40467 / Цюрих-Будапеща

категория Eurail

Място | 2ра класа

EUR 14

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

EUR 34

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

EUR 44

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

EUR 54

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

EUR 74

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуален душ + тоалетна | 1ва класа

EUR 114

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

ГАРА

Купи резервацията на жп гарата. Резервациите обикновено могат да се купят на гарите във всички страни, където се движи конкретния влак. В много страни особено в Централна и Източна Европа, можете да си купите резервация за влаковете и в други страни.
В някои страни (например Холандия или Испания) трябва да платите сервизна такса на гишето.

Следните влакове могат да са алтернативна връзка за вас:

NJ 466 / Виена-Цюрих
Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Eurail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.
Правило 19:00 часа за нощните влаковв

Ако пътуването с директен нощен влак тръгва след 19:00 ч вечерта и пристига след 04:00 чч сутринта, е необходимо да нанесете само датата на пристигане в полетата за пътния календар на жп паса. Това покрива и пътувания между 19:00 ч и 24:00 ч в деня на тръгване, стига деня на тръгване и пристигане да попадат в общия период на валидност на паса. Когато пътувате с нощен ферибот, който се покрива от паса, може да се въведе или датата на тръгване, или датата на пристигане в полетата за пътния календар на билета.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
HU  Eurail в Унгария

Как да пътувате с Eurail в Унгария. Общ преглед и информация за маршрутите в Унгария, видове влакове, нощни влакове и Eurail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click