éjszakai vonat Helsinki - Kemijärvi

IC 265 éjszakai vonat Helsinki és Kemijärvi között. Hol vásárold meg a jegyeket? Menetrend információk, ülő-, fekvő- és hálóhelyek.

Vásárolj vonatjegyet a pályaudvaron. Figyelem: néhány országban a jegypénztárakban kezelési díjat kell fizetned. A jegy megvásárolható a kiindulási országban a pályaudvaron, és esetenként más országokban is.

Schedule
Pályaudvar érkezés Indulás
FI Helsinki (Central) 18:49
FI Helsinki (Pasila) 18:54 18:57
FI Vantaa (Tikkurila) 19:41 19:43
FI Riihimäki (Rautatieasema) 20:19 20:22
FI Hämeenlinna (Rautatieasema) 20:46 20:48
FI Tampere (Rautatieasema) 21:38 22:11
FI Parkano (Rautatieasema) 23:00 23:03
FI Seinäjoki (Rautatieasema) 00:08 00:12
FI Kokkola (Rautatieasema) 01:42 01:54
FI Ylivieska (Rautatieasema) 02:43 02:49
FI Oulu (Rautatieasema) 04:44 04:50
FI Kemi (Rautatieasema) 05:52 05:56
FI Rovaniemi (Rautatieasema) 07:13 07:35
FI Misi (Rautatieasema) 08:11 08:12
FI Kemijärvi (Rautatieasema) 08:45

Nem kell átszállnod. A megadott időpontok tájékoztató jellegűek.

A járat a következő napokon elérhető (1=hétfő / 7=vasárnap)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Utazás ezen az útvonalon, ellenkező irányba:

IC 274 / Kemijärvi-Helsinki
Icon
Kategória
Ülés | 2. osztály Buy
Hálóhely 2 | 2 ágyas fülke | saját mosdó | 2. osztály Buy
Hálóhely 2 | 2 ágyas fülke | saját zuhanyzó + WC | 2. osztály Buy
Hálóhely 1 | 1 ágyas fülke | saját mosdó | 1. osztály Buy
Hálóhely 1 | 1 ágyas fülke | saját zuhanyzó + WC | 1. osztály Buy
A jegyárak megtekintéséhez kérjük, kattints a foglalási linkekre. Az árak az útvonal, a vásárlási dátum és a kategória függvényében változhatnak.

Kategória: Csak az elérhető kategóriákat mutatjuk.

Alternatív megoldásként a következő járat elérhető:

IC 273 / Helsinki-Rovaniemi

Eurail: ha vonatjeggyel szeretnél utazni ezen az útvonalon a(z) Eurail bérlet helyett, itt megtekintheted az árakat és a foglalási lehetőségeket.

Sleeper with shower and WC
Sleeper
Sleeper
Nice bed sheets in the sleeper. :)
Two towels per person included in the sleeper
Get a mini breakfast in the restaurant car in the morning.
Bathroom in sleeper
Bathroom in sleeper
Shower in sleeper compartment
Alarm clock in sleeper
Air condition in sleeper
Key cards for the door
Showers for standard sleeper
Sleeper car
Sleeper car
Restaurant car
Restaurant car
Restaurant car
HELP

Vannak még kérdéseid, vagy segítségre lenne szükséged? Kérdezz minket nyugodtan, barátságos fórumunkban mindig részletes segítséget fogsz kapni.

Need a cheap place to sleep? We recommend booking.com

IN
OUT

a railcc-ről: Mi mind valódi utazók vagyunk. Hiteles, megalapozott tanácsokkal és trükkökkel segítjük vonatos utazásodat.

a rail.cc partnerei és barátai
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

SÜTIK: a railcc weboldalának használatával, Adatvédelmi Nyilatkozatunk értelmében jóváhagyod a sütik (cookie-k) használatát. Ha többet szeretnél tudni a sütik használatáról és kezeléséről, kérjük, fogadd el a cookie-kkal kapcsolatos irányelveket.

top