YÖJUNAT MALMÖ-TUKHOLMA

YÖJUNAT | MALMÖ-TUKHOLMA | NT 2 | RAILCC

Yöjuna NT 2 kaupungista Malmö kaupunkiin Tukholma. Mistä ostaa lippuja. Aikataulutietoa, istuinpaikat, lepopaikat ja makuuvaunut.

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

asema Saapuminen Lähtö

se Malmö Central

22:08

se Lund Central

22:24

se Hässleholm Central

23:08

se Alvesta Station

00:15

00:16

se Nässjö Central

01:10

01:11

se Linköping Central

02:29

02:30

se Norrköping Central

03:45

03:46

se Södertälje Syd

05:25

se Tukholma Central

05:54

Sinun ei pidä vaihtaa junaa. Ajat ovat vain tiedoksi.

Yhteys saatavilla näinä viikonpäivinä (1=Maanantai / 2=Tiistai / 3=Keskiviikko / 4=Torstai / 5=Perjantai / 6=Lauantai / 7=Sunnuntai):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: NT 1 / Tukholma-Malmö

Luokka

Istuinvaunu | 2. luokka

Lepovaunupaikka 6 | 6 sängyn vaunuosasto | 2. luokka

Makuuvaunupaikka 3 | 3 sängyn vaunuosasto | oma pesuallas | 2. luokka

Makuuvaunupaikka 2 | 2 sängyn vaunuosasto | oma suihku + WC | 1. luokka

Makuuvaunupaikka 1 | 1 sängyn vaunuosasto | oma suihku + WC | 1. luokka

Note: for ticket fares please follow the given booking links. Prices may vary depending on the route, purchase date and comfort category.

Luokka: Vain saatavilla olevat luokat ovat listattuina.

Eurail: jos haluat matkustaa tällä reitillä Eurail-lipulla tavallisten junalippujen sijasta, voit tutustua varausmaksuihin ja muihin lisätietoihin täällä.
HELP

Onko sinulla lisäkysymyksiä tai tarvitsetko apua? Voit kysyä neuvoa ystävälliseltä keskustelufoorumiltamme, josta saat aina asiantuntevaa apua.

FOORUMI

booking.com

booking.com

Löydä majoituspaikka. Helppo ja turvallinen varaaminen.

VALITSE KAUPUNKI

OUT

OUT


click