НОЩНИ ВЛАКОВЕ ВИЕНА-МОСКВА

Нощни влакове EN 100/405/22I от Виена до Москва. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.



Купете своите билети за влак за Русия и съседните страни лесно и сигурно тук. Онлайн магазин на RealRussia, експертите за пътуване с влак в Русия.


Купи своя билет на автогарата или от сайта на автобусната компания.

гара пристигане тръгване

AT Виена Hauptbahnhof

18:09

CZ Břeclav Nádraží

19:04

19:11

CZ Otrokovice Nádraží

19:52

19:53

CZ Přerov Nádraží

20:08

20:09

CZ Hranice na Moravě Nádraží

20:25

20:26

CZ Ostrava Svinov

20:51

20:53

CZ Ostrava hl.n.

20:59

21:01

CZ Bohumín Nádraží

21:08

22:27

PL Zebrzydowice

22:47

22:48

PL Катовице Główny‎

23:40

23:45

PL Варшава Centralna

02:59

03:04

PL Варшава Wschodnia

03:10

03:25

PL Terespol

05:25

06:05

BY Брест, Беларус Centralny

07:51

09:55

BY Baranovichi

12:00

12:02

BY Минск Pass

13:46

14:01

BY Orsha Central

16:17

16:34

RU Smolensk

17:48

17:53

RU Vyazma

19:38

20:01

RU Москва Belorussky

22:27

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Пътувай по този маршрут в обратната посока: EN 21E/404/101 / Москва-Виена

категория

Спален вагон 4 | Купе с 4 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 1ва класа

Бележка: за цените на билетите, моля, последвай дадените линкове за резервация. Цените може да варират в зависимост от маршрута, датата на покупка и комфорта на категорията.

категория: Само наличните категории са описани.

HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click