INTERRAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ БЕРЛИН-ВИЕНА
EURONIGHT 40477 METROPOL (EN 40477)

Interrail нощен влак от Берлин до Виена: EuroNight 40477 Metropol (EN 40477). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.

Interrail нощни влакове

Unfortunately, this night train will be cancelled from December 2017, since MAV START (Hungarian Railways, the train operator) dont want to run the train anymore in Germany. ÖBB (Austrian Railways) probably will take over from June or December 2018 (either via Czechia or Germany).

Comfortable night train from Berlin to Vienna. The train conveys a sleeping car with standard and deluxe (ensuite shower/WC) compartments. Additionally there is a shower at the end of the carriage. You will also a couchette and 2nd class carriage. Snacks and drinks are available from the stewards in the sleeper and couchette carriages.

Another portion of the train runs from Berlin to Budapest. From Breclav to Vienna the train runs together with the night trains from Warsaw, Krakow and Kosice.

Interrail: 15% намаление
Interrail + Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Interrail пас от партньорския магазин на rail.cc/interrail.eu. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. Същата услуга, цени и условия като в официалния магазин. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Interrail   КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

DE Берлин Berlin Hauptbahnhof

19:01

DE Берлин Berlin Südkreuz

19:07

DE Дрезден Hauptbahnhof

21:08

CZ Děčín hl.n.

21:53

21:56

CZ Ústí nad Labem hl.n.

22:11

22:15

CZ Прага Holešovice

23:17

23:18

CZ Прага Hlavní Nádraží (hl.n.)

23:27

23:58

CZ Pardubice hl.n.

01:06

01:08

CZ Бърно hl.n.

02:45

03:15

CZ Břeclav Nádraží

03:47

05:49

AT Виена Hauptbahnhof

06:55

Another portion of the train runs from Berlin to Budapest. From Breclav to Vienna the train runs together with the night trains from Warsaw, Krakow and Kosice.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Пътувай по този маршрут в обратната посока: EN 60406 / Виена-Берлин

категория Interrail

Място | 2ра класа

EUR 14

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

EUR 34

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

EUR 44

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

EUR 54

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуален душ + тоалетна | 1ва класа

EUR 64

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

EUR 74

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуален душ + тоалетна | 1ва класа

EUR 94

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 2ра класа

EUR 114

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуален душ + тоалетна | 1ва класа

EUR 134

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.




e-билет
Night train + CityNightLine CNL

Внимание: тръгване и/или гара на тръгване трябва да е разположена в Германия.

1
Посетете този уебсайт на Deutsch Bahn (виж линка по-долу)

2
Попълни пътуването, което искаш да направиш, датата и часа.

3
Натисни: търсене

4
Ще видиш списък с влакове – избери този, за който искаш да си купиш резервация.
Нощните влакове обикновено се наричат CNL влакове.
Провери наличност.

5
Понякога след това системата пита за възрастта ти – това не е важно за резервацията, но я попълни – има и допълнително поле. Запази го на „без намаление“. Натисни обновяване и направи отново стъпка (4).

6
Сега виждаш списък на различните видове места, кушет и легла, които можеш да резервираш. Но все още на нормалните високи цени. Натисни бутона в дъното дочервения, на който пише: Резервирай само допълнително заплащане

7
На следващата страница избери Пас оферта (InterRail, Eurail, друг предлаган пас) и след това: Продължи

8
Избери вида на мястото/леглото, което искаш и натисни: Резервирай избраната оферта

Достъпен като e-билет. Спестете при онлайн пазаруване. Получете вашия билет лесно по имейл.

Купете тук
ГАРА

Купи резервацията на жп гарата. Резервациите обикновено могат да се купят на гарите във всички страни, където се движи конкретния влак. В много страни особено в Централна и Източна Европа, можете да си купите резервация за влаковете и в други страни.
В някои страни (например Холандия или Испания) трябва да платите сервизна такса на гишето.
Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Interrail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.
Правило 19:00 часа за нощните влаковв

Ако пътуването с директен нощен влак тръгва след 19:00 ч вечерта и пристига след 04:00 чч сутринта, е необходимо да нанесете само датата на пристигане в полетата за пътния календар на жп паса. Това покрива и пътувания между 19:00 ч и 24:00 ч в деня на тръгване, стига деня на тръгване и пристигане да попадат в общия период на валидност на паса. Когато пътувате с нощен ферибот, който се покрива от паса, може да се въведе или датата на тръгване, или датата на пристигане в полетата за пътния календар на билета.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
DE  Interrail в Германия

Как да пътувате с Interrail в Германия. Общ преглед и информация за маршрутите в Германия, видове влакове, нощни влакове и Interrail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click