нічний потяг Варшава - Кельн
EuroNight 446 Jan Kiepura (EN 446)

Нічний поїзд EN 446 з Варшава до Кельн. Де придбати квитки. Інформація про розклад, сидіння, кушетки та спальні місця.

Цей маршрут більше НЕ доступний. Дата його поновлення невідома.

зупинено з 2016

Schedule
станція прибутття відправлення
PL Варшава (Wschodnia) 17:49
PL Варшава (Centralna) 18:00
PL Варшава (Zachodnia) 18:05
PL Kutno (Stacja Kolejowa) 19:06
PL Konin (Stacja Kolejowa) 19:43
PL Познань (Główny) 20:32
PL Zbąszynek (Stacja Kolejowa) 21:11
PL Świebodzin (Stacja Kolejowa) 21:25
PL Rzepin (Stacja Kolejowa) 21:52
DE Франкфурт-на-Одері (Hauptbahnhof) 22:15
DE Потсдам (Hauptbahnhof) 00:05
DE Бранденбург-на-Хафелі (Hauptbahnhof) 00:25
DE Магдебург (Hauptbahnhof) 01:07
DE Брауншвейг (Hauptbahnhof) 02:07
DE Ганновер (Hauptbahnhof) 02:44
DE Мінден (Bahnhof) 04:10
DE Білефельд (Hauptbahnhof) 04:37
DE Гютерсло (Hauptbahnhof) 04:48
DE Гамм (Bahnhof) 05:10
DE Дортмунд (Hauptbahnhof) 05:31
DE Гельзенкірхен (Hauptbahnhof) 05:53
DE Дуйсбург (Hauptbahnhof) 06:09
DE Дюссельдорф (Hauptbahnhof) 06:31
DE Кельн (Hauptbahnhof) 06:56

Вам не потрібно змінювати поїзди. Розклад вказано в інформаційних цілях.

Маршрут доступний у наступні дні тижня (1=Понеділок / 7=Неділя)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Подорожуйте цим маршрутом у зворотному напрямку:

EN 447 / Кельн-Варшава
Icon
категорія
Відкидне крісло | 2-й клас Buy
Кушетка 6 | купе-6-місць | 2-й клас Buy
Кушетка 4 | купе-4-місця | 2-й клас Buy
Спальний 3 | купе-3-ліжка | приватний умивальник | 2-й клас Buy
Спальний 2 | купе-2-ліжка | приватний умивальник | 2-й клас Buy
Спальний 2 | купе-2-ліжка | приватний душ + туалет | 1-й клас Buy
Спальний 1 | купе-1-ліжко | приватний умивальник | 2-й клас Buy
Спальний 1 | купе-1-ліжко | приватний душ + туалет | 1-й клас Buy
Примітка: щоб дізнатись ціни, скористайтеся наведеними посиланнями для бронювання. Ціни можуть відрізнятись в залежності від маршруту, дати придбання та класу.

категорія: У списку наведено лише доступні категорії.

Eurail: якщо ви хочете подорожувати цим маршрутом з проїзним Eurail замість залізничних квитків, зверніть увагу на ціни бронювання та додаткову інформацію.

Sleeper wagon
Bathroom in sleeper
Power plug in sleeper bathroom
Shower im sleeper
Washbasin in the sleeper
Sleeper with WC
One or two beds in the sleeper
Sleeper
DVD in the sleeper
Water in the sleeper
Door in the sleeper
Power plug in sleeper
Lights in the sleeper
Breakfast in the sleeper
Breakfast in the sleeper
Breakfast in the sleeper
Sleeper
Towels provided in the sleeper
З Відня до Мюнхену
Поїзд Railjet від ÖBB
HELP

Залишились питання чи досі потрібна допомога? Не вагайтесь звернутись до нашого дружнього форуму, де ви завжди отримаете професійну підтримку.

Шукаєте дешевий нічліг? Рекомендуємо booking.com

IN
OUT

про railcc: Ми — спражні мандрівники, які пропонують правдиві та корисні поради стосовно залізничних подорожей.

Наш сайт доступний більш ніж на 30 мовах

Слідкуйте за нами

rail.cc є другом та партнером
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

Файли cookie: ми використовуємо файли cookie для функціональності rail.cc та статистики. Використовуючи rail.cc, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie відповідно до нашої політики конфіденційності. Для отримання додаткової інформації про використання та керування нашими файлами cookie, ми просимо вас прийняти нашу політику cookie. Додаткові відомості.

top