нічний потяг Мюнхен - Рієка
Euronight 463/499/ Brzi 481 (EN 60463)

Нічний поїзд EN 60463 з Мюнхен до Рієка. Де придбати квитки. Інформація про розклад, сидіння, кушетки та спальні місця.

Comfortable night train from Munich to Rijeka on the Adriatic coast.
Schedule
станція прибутття відправлення
DE Мюнхен (Hauptbahnhof) 23:35
DE Мюнхен (Ostbahnhof) 23:44 23:46
DE Розенгайм (Hauptbahnhof) 00:16 00:18
AT Зальцбург (Hauptbahnhof) 01:19 01:34
AT Філлах (Hauptbahnhof) 03:51 04:15
SI Jesenice (Železniška postaja) 04:55 05:05
SI Блед (Lesce Bled) 05:16 05:17
SI Крань   05:38 05:39
SI Любляна (Železniška postaja) 05:59 06:35
SI Postojna   07:31 07:32
SI Pivka   07:44 07:45
SI Ilirska Bistrica   07:59 08:14
HR Šapjane   08:28 08:43
HR Опатія   09:08 09:09
HR Рієка (Glavni kolodvor) 09:25

Вам не потрібно змінювати поїзди. Розклад вказано в інформаційних цілях.

Маршрут доступний у наступні дні тижня (1=Понеділок / 7=Неділя)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Подорожуйте цим маршрутом у зворотному напрямку:

EN 480 / Рієка-Мюнхен
Icon
категорія
Сидячий | 2-й клас Buy
Кушетка 6 | купе-6-місць | 2-й клас Buy
Кушетка 4 | купе-4-місця | 2-й клас Buy
Спальний 3 | купе-3-ліжка | приватний умивальник | 2-й клас Buy
Спальний 2 | купе-2-ліжка | приватний умивальник | 2-й клас Buy
Спальний 1 | купе-1-ліжко | приватний умивальник | 2-й клас Buy
Примітка: щоб дізнатись ціни, скористайтеся наведеними посиланнями для бронювання. Ціни можуть відрізнятись в залежності від маршруту, дати придбання та класу.

категорія: У списку наведено лише доступні категорії.

В якості альтернативи зверніть увагу на наступні поїзди:

EN 50463 / Мюнхен-Загреб

Eurail: якщо ви хочете подорожувати цим маршрутом з проїзним Eurail замість залізничних квитків, зверніть увагу на ціни бронювання та додаткову інформацію.

HELP

Залишились питання чи досі потрібна допомога? Не вагайтесь звернутись до нашого дружнього форуму, де ви завжди отримаете професійну підтримку.

Шукаєте дешевий нічліг? Рекомендуємо booking.com

IN
OUT

про railcc: Ми — спражні мандрівники, які пропонують правдиві та корисні поради стосовно залізничних подорожей.

Наш сайт доступний більш ніж на 30 мовах

Слідкуйте за нами

rail.cc є другом та партнером
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

Файли cookie: ми використовуємо файли cookie для функціонування rail.cc та статистики - і дбаємо про вашу особисту конфіденційність! Є й інші компанії (Google, Яндекс), якими інструментами ми маємо користуватися, які також розміщують файли cookie. Використовуючи rail.cc, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie відповідно до нашої політики конфіденційності . Для отримання додаткової інформації про використання та керування нашими файлами cookie, ми просимо вас прийняти нашу політику щодо файлів cookie . Якщо ви не можете прийняти, вам потрібно залишити rail.cc.

top