нічний потяг Мілан - Syracuse
InterCityNotte 1963 (ICN 1963)
Нічний поїзд ICN 1963 з Мілан до Syracuse. Де придбати квитки. Інформація про розклад, сидіння, кушетки та спальні місця.
The train conveys a comfortable, refurbished "MU" sleeping car. Each compartment has one to three beds and a washing basin. Two neigbouring cabins can be combined to a "suite" with up to six beds. Toilets are at the end of the carriage. The compartments have air-condition and a power plug. Passengers in the sleeping car get a goodie bag with personal hygiene products, towels and drinking water. A small breakfast (coffee and croissant) is served.
The couchette cars offer comfortable compartments with four berths each. They are air-conditioned and power plugs are available. Toilets and lavatories are located at the end of the carriage. Passengers get a bottle of water and a packet of juice in the morning.
станція | прибутття | відправлення |
---|---|---|
Мілан (Centrale) | 20:10 | |
Pavia (Stazione) | 20:36 | 20:38 |
Voghera (Stazione) | 20:54 | 20:56 |
Tortona (Stazione) | 21:06 | 21:08 |
Генуя (Piazza Principe) | 21:53 | 21:56 |
Генуя (Brignole) | 22:02 | 22:05 |
Ла-Спеція (Centrale) | 23:06 | 23:09 |
Viareggio (Stazione) | 23:41 | 23:43 |
Піза (Centrale) | 23:59 | 00:02 |
Ліворно (Centrale) | 00:16 | 00:19 |
Салерно (Stazione) | 05:56 | 05:59 |
Battipaglia (Stazione) | 06:16 | 06:18 |
Agropoli (Stazione) | 06:37 | 06:39 |
Vallo della Lucania (Stazione) | 06:54 | 06:56 |
Ascea (Stazione) | 07:03 | 07:05 |
Pisciotta (Stazione) | 07:12 | 07:14 |
Sapri (Stazione) | 07:35 | 07:37 |
Maratea (Stazione) | 07:49 | 07:51 |
Scalea (Stazione) | 08:05 | 08:07 |
Paola (Stazione) | 08:37 | 08:39 |
Amantea (Stazione) | 08:56 | 08:58 |
Lamezia Terme (Centrale) | 09:16 | 09:18 |
Vibo Valentia (Vibo Valentia-Pizzo) | 09:36 | 09:38 |
Rosarno (Stazione) | 09:54 | 09:56 |
Gioia Tauro (Stazione) | 10:04 | 10:06 |
Вілла-Сан-Джованні (Stazione) | 10:40 | 11:10 |
Мессіна (Centrale) | 12:45 | 13:10 |
Taormina (Stazione) | 13:53 | 13:55 |
Giarre (Stazione) | 14:07 | 14:09 |
Acireale (Stazione) | 14:19 | 14:21 |
Катанія (Centrale) | 14:32 | 14:35 |
Lentini (Stazione) | 15:00 | 15:02 |
Augusta (Stazione) | 15:24 | 15:26 |
Syracuse (Stazione) | 15:48 |
Вам не потрібно змінювати поїзди. Розклад вказано в інформаційних цілях.
Маршрут доступний у наступні дні тижня (1=Понеділок / 7=Неділя)
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
Подорожуйте цим маршрутом у зворотному напрямку:
ICN 1584 / Syracuse-Міланкатегорія: У списку наведено лише доступні категорії.
Eurail: якщо ви хочете подорожувати цим маршрутом з проїзним Eurail замість залізничних квитків, зверніть увагу на ціни бронювання та додаткову інформацію.
Залишились питання чи досі потрібна допомога? Не вагайтесь звернутись до нашого дружнього форуму, де ви завжди отримаете професійну підтримку.