нічний потяг Лісабон - Hendaye
Trenhotel 310 Sud Expresso (TH 310)

Нічний поїзд TH 310 з Лісабон до Hendaye. Де придбати квитки. Інформація про розклад, сидіння, кушетки та спальні місця.

The famous "Sud Express" is the best connection from Portugal to Central Europe. Travel overnight from Lisbon to San Sebastian and Hendaye. In Hendaye a direct connection to the TGV to Paris is available.

The train is a comfortable Talgo trainset offering different comfort levels. The most basic available accomodation are regular 2nd class ("Turista") seats. They can recline slightly and most of them are arranged in rows so that you strech your legs.

Besides the seated accomodation the train offers three kinds of sleeping cars. Four bed compartments ("Cama Turista") offer the best value. The beds are comfortable and there is a washing basin in the compartment.

The two bed compartments ("Cama Preferente") offer more privacy for couples and also have a washin basin in the compartment. The most luxurious option are the two bed cabins with ensuite shower and WC ("Cama Gran Clase") which offer a maximum of comfort.

The train also conveys a bar coach where you can get snacks and drinks, including warm meals in the evening and fresh breakfast in the morning.
Schedule
станція прибутття відправлення
PT Лісабон (Santa Apolonia) 21:25
PT Лісабон (Oriente) 21:32 21:34
PT Entroncamento (Estação) 22:29 22:30
PT Pombal (Estación) 23:05 23:06
PT Коїмбра (Coimbra B) 23:31 23:32
PT Mangualde (Estação) 00:45 00:46
PT Guarda (Estação) 01:44 01:45
PT Vilar Formoso (Estação) 02:20 02:35
ES Fuentes de Oñoro (Estación) 03:39 03:40
ES Ciudad Rodrigo (Estación) 03:58 03:59
ES Salamanca (Estación) 04:53 04:56
ES Medina del Campo (Estación) 05:40 06:00
ES Valladolid (Campo Grande) 06:32 06:35
ES Burgos (Rosa de Lima) 07:46 07:48
ES Miranda de Ebro (Estación) 08:47 08:48
ES Vitoria-Gasteiz (Estación) 09:11 09:12
ES Сан-Себастьян (Estación) 10:53 10:55
ES Irun (Estación RENFE) 11:22 11:23
FR Hendaye (Gare) 11:33

Вам не потрібно змінювати поїзди. Розклад вказано в інформаційних цілях.

Маршрут доступний у наступні дні тижня (1=Понеділок / 7=Неділя)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Подорожуйте цим маршрутом у зворотному напрямку:

TH 313 / Hendaye-Лісабон
Icon
категорія
Сидячий | 2-й клас Buy
Спальний 4 | купе-4-ліжка | приватний умивальник | 2-й клас Buy
Спальний 2 | купе-2-ліжка | приватний умивальник | 1-й клас Buy
Спальний 2 | купе-2-ліжка | приватний душ + туалет | 1-й клас Buy
Спальний 1 | купе-1-ліжко | приватний умивальник | 1-й клас Buy
Спальний 1 | купе-1-ліжко | приватний душ + туалет | 1-й клас Buy
Примітка: щоб дізнатись ціни, скористайтеся наведеними посиланнями для бронювання. Ціни можуть відрізнятись в залежності від маршруту, дати придбання та класу.

категорія: У списку наведено лише доступні категорії.

В якості альтернативи зверніть увагу на наступні поїзди:

TH 335 / Лісабон-Мадрид

Eurail: якщо ви хочете подорожувати цим маршрутом з проїзним Eurail замість залізничних квитків, зверніть увагу на ціни бронювання та додаткову інформацію.

HELP

Залишились питання чи досі потрібна допомога? Не вагайтесь звернутись до нашого дружнього форуму, де ви завжди отримаете професійну підтримку.

Шукаєте дешевий нічліг? Рекомендуємо booking.com

IN
OUT

про railcc: Ми — спражні мандрівники, які пропонують правдиві та корисні поради стосовно залізничних подорожей.

Наш сайт доступний більш ніж на 30 мовах

Слідкуйте за нами

rail.cc є другом та партнером
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

Файли cookie: ми використовуємо файли cookie для функціонування rail.cc та статистики - і дбаємо про вашу особисту конфіденційність! Є й інші компанії (Google, Яндекс), якими інструментами ми маємо користуватися, які також розміщують файли cookie. Використовуючи rail.cc, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie відповідно до нашої політики конфіденційності . Для отримання додаткової інформації про використання та керування нашими файлами cookie, ми просимо вас прийняти нашу політику щодо файлів cookie . Якщо ви не можете прийняти, вам потрібно залишити rail.cc.

top