нічний потяг Гамбург - Відень

Нічний поїзд NJ 491 з Гамбург до Відень. Де придбати квитки. Інформація про розклад, сидіння, кушетки та спальні місця.

Schedule
станція прибутття відправлення
DE Гамбург (Altona) 20:14
DE Гамбург (Dammtor) 20:22
DE Гамбург (Hauptbahnhof) 20:29
DE Ганновер (Hauptbahnhof) 21:54 21:57
DE Ґетінґен (Hauptbahnhof) 22:57 22:59
DE Вюрцбург (Hauptbahnhof) 01:31 01:34
DE Нюрнберг (Hauptbahnhof) 02:32 03:07
DE Регенсбург (Hauptbahnhof) 04:10 04:13
DE Пассау (Hauptbahnhof) 05:18 05:24
AT Wels (Hauptbahnhof) 06:16 06:18
AT Linz (Hauptbahnhof) 06:43 06:45
AT Amstetten (Bahnhof) 07:16 07:18
AT Sankt Pölten (Hauptbahnhof) 07:46 07:53
AT Відень (Meidling) 08:20
AT Відень (Hauptbahnhof) 08:27

Вам не потрібно змінювати поїзди. Розклад вказано в інформаційних цілях.

Маршрут доступний у наступні дні тижня (1=Понеділок / 7=Неділя)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Подорожуйте цим маршрутом у зворотному напрямку:

NJ 490 / Відень-Гамбург
Icon
категорія
Сидячий | 2-й клас Buy
Кушетка 6 | купе-6-місць | 2-й клас Buy
Кушетка 4 | купе-4-місця | 2-й клас Buy
Спальний 3 | купе-3-ліжка | приватний умивальник | 2-й клас Buy
Спальний 3 | купе-3-ліжка | приватний душ + туалет | 2-й клас Buy
Спальний 2 | купе-2-ліжка | приватний умивальник | 2-й клас Buy
Спальний 2 | купе-2-ліжка | приватний душ + туалет | 2-й клас Buy
Спальний 1 | купе-1-ліжко | приватний умивальник | 2-й клас Buy
Спальний 1 | купе-1-ліжко | приватний душ + туалет | 2-й клас Buy
Примітка: щоб дізнатись ціни, скористайтеся наведеними посиланнями для бронювання. Ціни можуть відрізнятись в залежності від маршруту, дати придбання та класу.

категорія: У списку наведено лише доступні категорії.

Eurail: якщо ви хочете подорожувати цим маршрутом з проїзним Eurail замість залізничних квитків, зверніть увагу на ціни бронювання та додаткову інформацію.

Normal seats compartement.
The couchettes car.
4-bed-couchette.
The sleeper car.
In the sleeper on the way to my cabin.
One or two person cabin in Deluxe sleeper.
View to the floor. Right hand the toilet and shower.
The shower worked fine in Deluxe sleeper.
Toilet in Deluxe sleeper.
Shower with closed door in Deluxe sleeper.
The bed.
View from the top.
Time to select breakfast for the morning.
Sparkling wine included for a better sleep. ;)
Water and towels.
Breakfast in the morning, one hour before arrival.
Leaving in the morning.
HELP

Залишились питання чи досі потрібна допомога? Не вагайтесь звернутись до нашого дружнього форуму, де ви завжди отримаете професійну підтримку.

Шукаєте дешевий нічліг? Рекомендуємо booking.com

IN
OUT

про railcc: Ми — спражні мандрівники, які пропонують правдиві та корисні поради стосовно залізничних подорожей.

rail.cc є другом та партнером
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

КУКИ: відвідуючи веб-сайт railcc, ви погоджуєтесь з використанням куки-файлів, згідно з нашою політикою конфіденційності. Щоб отримати більш детальну інформацію про використання наших куки-файлів, просимо вас прийняти нашу політику куки.

top