нічні поїзди Interrail Мілан - Syracuse
InterCityNotte 1963 (ICN 1963)
Нічний поїзд Interrail з Мілан до Syracuse: ICN 1963. Де забронювати місця. Інформація про розклад. Сидіння/кушетки/спальні місця.
Придбайте бронювання поїзда на залізничному вокзалі. Зазвичай вони доступні на станціях у всіх країнах, де проходить конкретний поїзд. У багатьох країнах, особливо в Центральній та Східній Європі, ви також можете придбати бронювання для поїздів в інших країнах. У деяких країнах (наприклад, у Нідерландах чи Іспанії) вам доведеться заплатити сервісний збір на касі квитків.
The train conveys a comfortable, refurbished "MU" sleeping car. Each compartment has one to three beds and a washing basin. Two neigbouring cabins can be combined to a "suite" with up to six beds. Toilets are at the end of the carriage. The compartments have air-condition and a power plug. Passengers in the sleeping car get a goodie bag with personal hygiene products, towels and drinking water. A small breakfast (coffee and croissant) is served.
The couchette cars offer comfortable compartments with four berths each. They are air-conditioned and power plugs are available. Toilets and lavatories are located at the end of the carriage. Passengers get a bottle of water and a packet of juice in the morning.
станція | прибутття | відправлення |
---|---|---|
Мілан (Centrale) | 20:10 | |
Pavia (Stazione) | 20:36 | 20:38 |
Voghera (Stazione) | 20:54 | 20:56 |
Tortona (Stazione) | 21:06 | 21:08 |
Генуя (Piazza Principe) | 21:53 | 21:56 |
Генуя (Brignole) | 22:02 | 22:05 |
Ла-Спеція (Centrale) | 23:06 | 23:09 |
Viareggio (Stazione) | 23:41 | 23:43 |
Піза (Centrale) | 23:59 | 00:02 |
Ліворно (Centrale) | 00:16 | 00:19 |
Салерно (Stazione) | 05:56 | 05:59 |
Battipaglia (Stazione) | 06:16 | 06:18 |
Agropoli (Stazione) | 06:37 | 06:39 |
Vallo della Lucania (Stazione) | 06:54 | 06:56 |
Ascea (Stazione) | 07:03 | 07:05 |
Pisciotta (Stazione) | 07:12 | 07:14 |
Sapri (Stazione) | 07:35 | 07:37 |
Maratea (Stazione) | 07:49 | 07:51 |
Scalea (Stazione) | 08:05 | 08:07 |
Paola (Stazione) | 08:37 | 08:39 |
Amantea (Stazione) | 08:56 | 08:58 |
Lamezia Terme (Centrale) | 09:16 | 09:18 |
Vibo Valentia (Vibo Valentia-Pizzo) | 09:36 | 09:38 |
Rosarno (Stazione) | 09:54 | 09:56 |
Gioia Tauro (Stazione) | 10:04 | 10:06 |
Вілла-Сан-Джованні (Stazione) | 10:40 | 11:10 |
Мессіна (Centrale) | 12:45 | 13:10 |
Taormina (Stazione) | 13:53 | 13:55 |
Giarre (Stazione) | 14:07 | 14:09 |
Acireale (Stazione) | 14:19 | 14:21 |
Катанія (Centrale) | 14:32 | 14:35 |
Lentini (Stazione) | 15:00 | 15:02 |
Augusta (Stazione) | 15:24 | 15:26 |
Syracuse (Stazione) | 15:48 |
Вам не потрібно змінювати поїзди. Розклад вказано в інформаційних цілях.
Маршрут доступний у наступні дні тижня (1=Понеділок / 7=Неділя)
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
Подорожуйте цим маршрутом у зворотному напрямку:
ICN 1584 / Syracuse-Міланкатегорія | |
---|---|
Кушетка 4 | купе-4-місця | 2-й клас | €41 |
Спальний 3 | купе-3-ліжка | приватний умивальник | 2-й клас | €48 |
Спальний 2 | купе-2-ліжка | приватний умивальник | 1-й клас | €58 |
Спальний 1 | купе-1-ліжко | приватний умивальник | 1-й клас | €122 |
Примітка: щоб дізнатись ціни, скористайтеся наведеними посиланнями для бронювання. Ціни можуть відрізнятись в залежності від маршруту, дати придбання та класу. |
категорія: У списку наведено лише доступні категорії.
Залишились питання чи досі потрібна допомога? Не вагайтесь звернутись до нашого дружнього форуму, де ви завжди отримаете професійну підтримку.