GECE TRENLERI İSTANBUL-BELGRAD

İstanbul şehrinden Belgrad şehrine D 81032 gece treni. Biletler, tarifeler, koltuklar, tren yatakları, yataklı vagonlar.

The night train from Istanbul via Sofia to Belgrade runs from June 2. The train consists of a couchette car which is conveyed by the night train from Istanbul to Sofia, where it is attached to the day train from Sofia to Belgrade.

You can travel all the way from Istanbul to Belgrade in a couchette car. If you want you can also travel from Istanbul to Sofia in a sleeping car and change there to a 2nd class car for the way to Belgrade

The train starts at Halkali station on the outskirts of Istanbul. To get there from the city centre a shuttle bus from Sirkeci station is provided.

Read more in the blog, see link below.

Tren biletini bir tren istasyonundan satın alın. Not: Bazı ülkelerde bilet okuyucularına hizmet bedeli ödemeniz gerebilir. Biletler genellikle çıkış yaptığımız ülkelerdeki tren istasyonlarından satın alınabilirken bazen diğer ülkelerden de alınabilir.

İstasyon Varış Kalkış

TR İstanbul Halkalı Garı

22:40

TR Çerkezköy

00:12

00:14

TR Edirne

02:20

02:21

TR Kapıkule

02:37

03:20

BG Cisri Mustafapaşa Station

03:37

04:22

BG Dimitrovgrad Station

05:09

05:14

BG Filibe Tsentralna Gara

06:02

06:15

BG Pazardzhik Station

06:42

06:43

BG Septemvri Гара

06:53

06:54

BG Sofya Gare Centrale

08:50

09:40

BG Dragoman Station

10:24

10:27

RS Dimitovgrad

10:30

11:00

RS Pirot

11:26

11:27

RS Bela Palanka

12:24

12:25

RS Niš Železnička Stanica

13:38

14:08

RS Paraćin

15:36

15:37

RS Jagodina

15:50

15:51

RS Mladenovac

17:03

17:04

RS Belgrad Main station

18:14

Tren değiştirmek zorunda değilsin. Saatler sadece bilgi içindir.

Haftanın bu günlerinde bağlantı mevcuttur (1=Pazartesi / 7=Pazar):

1 2 3 4 5 6 7

Bu rota üzerinde ters doğrultuda seyahat: D 1490 / Belgrad-İstanbul

Kategori

Kuşet 4 | 4 yataklı kompartıman| 2.sınıf

Not: Bilet ücretlerine ulaşmak için verilen rezervasyon linklerini takip edin. Fiyatlar rotaya, satın alma tarihine ve konfor sınıfına göre değişiklik gösterebilir.

Kategori: Sadece mevcut kategoriler listelenmiştir.

Burada listelenen trenler sizin için alternatif rotalar olabilir:

D 81032 / İstanbul-Sofya
Interrail: Eğer bu rotada tren bileti yerine Interrail ile seyahat etmek istiyorsanız rezervasyon ücretlerine ve diğer bilgilere buradan göz atabilirsiniz.
HELP

Aklınızda başka sorular mı var, ya da yardım mı gerek? Her zaman detaylı bilgiye ulaşabileceğiniz ve dost canlısı kişilerin olduğu forumumuzdan yardım isteyebilirsiniz.

FORUM

booking.com

booking.com

Kendinize kalacak bir yer bulun. Kolay ve güvenli rezervasyon.

ŞEHIR SEÇ

OUT

OUT


click