Gece treni Gdynia - Bielsko-Biała
Twoje Linie Kolejowe 54170/54171 Rozewie (TLK 54170/1)

Gdynia şehrinden Bielsko-Biała şehrine TLK 54170/1 gece treni. Biletler, tarifeler, koltuklar, tren yatakları, yataklı vagonlar.

Night train connecting the Tricity (Gdynia/Sopot/Gdansk) on the Baltic Sea with Katowice and Bielsko Biala in the south of Poland. Conveys sleeper accomodation and 2nd class coaches.
Schedule
İstasyon Varış Kalkış
PL Gdynia (Główna) 22:07
PL Sopot   22:15 22:16
PL Gdańsk   22:20 22:21
PL Gdańsk   22:25 22:26
PL Gdańsk (Glowny) 22:31 22:34
PL Tczew   22:54 22:55
PL Laskowice   23:39 23:40
PL Bydgoszcz   00:16 00:19
PL Inowrocław   00:48 00:49
PL Gniezno   01:23 01:24
PL Poznań (Główny) 01:54 02:26
PL Ostrów Wielkopolski   03:34 03:35
PL Oleśnica   04:24 04:25
PL Wrocław (Glowny) 04:56 05:37
PL Oława   05:53 05:54
PL Brzeg   06:04 06:05
PL Opole   06:29 06:32
PL Strzelce Opolskie   00:69 07:00
PL Gliwice   07:26 07:27
PL Zabrze   07:37 07:37
PL Katowice (Główny‎) 07:52 08:12
PL Tychy   08:27 08:28
PL Pszczyna   08:43 08:44
PL Czechowice-Dziedzice   08:52 08:54
PL Bielsko-Biała   09:05

Tren değiştirmek zorunda değilsin. Saatler sadece bilgi içindir.

Haftanın bu günlerinde bağlantı mevcuttur (1=Pazartesi / 7=Pazar)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Bu rota üzerinde ters doğrultuda seyahat:

TLK 45170/1 / Bielsko-Biała-Gdynia
Icon
Kategori
koltuklu vagon | 2.sınıf Buy
koltuklu vagon | 1.sınıf Buy
Kuşet 4 | 4 yataklı kompartıman| 2.sınıf Buy
Kuşet 3 | 3 yataklı kompartıman| 2.sınıf Buy
Not: Bilet ücretlerine ulaşmak için verilen rezervasyon linklerini takip edin. Fiyatlar rotaya, satın alma tarihine ve konfor sınıfına göre değişiklik gösterebilir.

Kategori: Sadece mevcut kategoriler listelenmiştir.

Eurail: Eğer bu rotada tren bileti yerine Eurail ile seyahat etmek istiyorsanız rezervasyon ücretlerine ve diğer bilgilere buradan göz atabilirsiniz.

HELP

Aklınızda başka sorular mı var, ya da yardım mı gerek? Her zaman detaylı bilgiye ulaşabileceğiniz ve dost canlısı kişilerin olduğu forumumuzdan yardım isteyebilirsiniz.

Konaklayacak ucuz bir yer mi arıyorsun? booking.com’u tavsiye ederiz

IN
OUT

Railcc hakkında: Biz gerçek seyahatçiler olarak tren seyahatiniz için dürüst ve tecrübe edilmiş ipuçları sunuyoruz.

rail.cc websitesinin partnerleri
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

Çerezler: rail.cc ve istatistiklerin işlevselliği için çerezleri kullanıyoruz. Rail.cc kullanarak, gizlilik politikamıza uygun olarak çerezlerin kullanılmasını kabul edersiniz. Çerezlerimizin kullanımı ve yönetimi hakkında daha fazla bilgi için sizden çerez politikamızı kabul etmenizi istiyoruz. Daha fazla bilgi.

top