Nattåg Belgrad - Bar
Brzi 433 Lovćen (B433)

Nattåg med B433 från Belgrad till Bar. Var man köper biljetter. Information om tidtabeller, sitt-, ligg- och sovvagnar.

Schedule
Station Ankommande Avgående
RS Belgrad (Main station) 21:10
RS Valjevo   23:02 23:02
RS Požega   00:28 00:29
RS Užice   00:50 00:55
RS Priboj   02:46 02:47
RS Prijepolje   03:48 03:49
ME Bijelo Polje (Željeznička Stanica) 05:22 05:52
ME Mojkovac (Željeznička Stanica) 06:17 06:18
ME Kolašin (Željeznička Stanica) 06:35 06:36
ME Podgorica (Željeznička Stanica) 07:55 08:05
ME Sutomore (Željeznička Stanica) 08:46 08:50
ME Bar (Željeznička Stanica) 09:02

Du behöver inte byta tåg. Tiderna är endast för information.

Avgångar tillgängliga på följande veckodagar (1=måndag / 7=söndag)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Res denna sträcka i omvänd riktning:

B432 / Bar-Belgrad
Icon
Kategori
Sittplats | 2:a klass Buy
Sittplats | 1:a klass Buy
Liggvagn 6 | 6-bäddskupé | 2:a klass Buy
Liggvagn 4 | 4-bäddskupé | 2:a klass Buy
Sovvagn 3 | 3-bäddskupé | privat tvättställ | 2:a klass Buy
Sovvagn 2 | 2-bäddskupé | privat tvättställ | 2:a klass Buy
Sovvagn 1 | 1-bäddskupé | privat tvättställ | 1:a klass Buy
OBS: se våra bokningslänkar för biljettpriser. Priserna kan variera beroende på resväg, inköpsdatum och klass.

Kategori: Endast tillgängliga kategorier är listade.

Eurail: om du hellre vill resa denna väg med Eurail i stället för tågbiljett, ta en titt här för reservationskostnader och övrig information.

HELP

Har du övriga frågor eller behöver du hjälp? Fråga i så fall på vårt forum, där du alltid får trevliga och praktiska svar.

Behöver du ett billigt boende? Vi rekommenderar webbplatsen booking.com

IN
OUT

om railcc: Vi är ivriga resenärer som erbjuder pålitliga och välgrundade tips för din tågresa.

rail.cc är partner och vän med
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

Cookies: we use cookies for the functionality of rail.cc and statistics - and take care of your personal privacy! There are other companies (Google, Yandex) which tools we have to use, which also place cookies. By the use of rail.cc you agree to the use of cookies in accordance with our privacy policy. For further information about the use and management of our cookies, we ask you to accept our cookies policy. If you can not accept, you have to leave rail.cc.

top