Nattåg Bar - Belgrad
Brzi 432 Lovćen (B432)

Nattåg med B432 från Bar till Belgrad. Var man köper biljetter. Information om tidtabeller, sitt-, ligg- och sovvagnar.

Schedule
Station Ankommande Avgående
ME Bar (Željeznička Stanica) 19:00
ME Sutomore (Željeznička Stanica) 19:12 19:16
ME Podgorica (Željeznička Stanica) 19:57 20:10
ME Kolašin (Željeznička Stanica) 21:29 21:30
ME Mojkovac (Željeznička Stanica) 21:47 21:48
ME Bijelo Polje (Željeznička Stanica) 22:13 22:43
RS Prijepolje   00:17 00:18
RS Priboj   01:19 01:20
RS Užice   03:20 03:25
RS Požega   03:46 03:47
RS Valjevo   05:13 05:14
RS Belgrad (Main station) 07:06

Du behöver inte byta tåg. Tiderna är endast för information.

Avgångar tillgängliga på följande veckodagar (1=måndag / 7=söndag)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Res denna sträcka i omvänd riktning:

B433 / Belgrad-Bar
Icon
Kategori
Sittplats | 2:a klass Buy
Sittplats | 1:a klass Buy
Liggvagn 6 | 6-bäddskupé | 2:a klass Buy
Liggvagn 4 | 4-bäddskupé | 2:a klass Buy
Sovvagn 3 | 3-bäddskupé | privat tvättställ | 2:a klass Buy
Sovvagn 2 | 2-bäddskupé | privat tvättställ | 2:a klass Buy
Sovvagn 1 | 1-bäddskupé | privat tvättställ | 1:a klass Buy
OBS: se våra bokningslänkar för biljettpriser. Priserna kan variera beroende på resväg, inköpsdatum och klass.

Kategori: Endast tillgängliga kategorier är listade.

Eurail: om du hellre vill resa denna väg med Eurail i stället för tågbiljett, ta en titt här för reservationskostnader och övrig information.

HELP

Har du övriga frågor eller behöver du hjälp? Fråga i så fall på vårt forum, där du alltid får trevliga och praktiska svar.

Behöver du ett billigt boende? Vi rekommenderar webbplatsen booking.com

IN
OUT

om railcc: Vi är ivriga resenärer som erbjuder pålitliga och välgrundade tips för din tågresa.

rail.cc är partner och vän med
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

Cookies: vi använder cookies för funktionerna i rail.cc och statistik - och tar hand om din personliga integritet! Det finns andra företag (Google, Yandex) vilka verktyg vi måste använda, som också placerar cookies. Genom att använda rail.cc samtycker du till användning av cookies i enlighet med vår sekretesspolicy . För mer information om användning och hantering av våra cookies ber vi dig godkänna vår policy för cookies . Om du inte kan acceptera måste du lämna rail.cc.

top