Nočné vlaky Lisabon - Madrid

Nočný vlak TH 335 z mesta Lisabon do mesta Madrid. Kde kúpiť lístky. Informácie o rozvrhoch, sedadlách, ležadlách a spacích vozňoch.

Schedule
Stanica Príchod Odchod
PT Lisabon (Santa Apolonia) 21:25
PT Lisabon (Oriente) 21:32 21:34
PT Entroncamento (Estação) 22:29 22:30
PT Pombal (Estación) 23:05 23:06
PT Coimbra (Coimbra B) 23:31 23:32
PT Mangualde (Estação) 00:45 00:46
PT Guarda (Estação) 01:44 01:45
PT Vilar Formoso (Estação) 02:20 02:35
ES Fuentes de Oñoro (Estación) 03:39 03:40
ES Ciudad Rodrigo (Estación) 03:58 03:59
ES Salamanca (Estación) 04:53 04:56
ES Medina del Campo (Estación) 05:40 06:18
ES Ávila (Estación) 07:03 07:05
ES Madrid (Chamartín) 08:40

Nie je nutné prestupovať. Časy majú len informačný charakter.

Spojenia sú dostupné v následujúcich dňoch v týždni (1 = Pondelok / 7 = Nedeľa)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Travel this route in reverse direction:

TH 332 / Madrid-Lisabon
Icon
Kategória
Sedadlo | 2. trieda Buy
Spací vozeň 4 | 4-posteľové-kupé | súkromná umyváreň | 2. trieda Buy
Spací vozeň 2 | 2-posteľové-kupé | súkromná umyváreň | 1. trieda Buy
Spací vozeň 2 | 2-posteľové-kupé | súkromná sprcha + WC | 1. trieda Buy
Spací vozeň 1 | 1-posteľové-kupé | súkromná umýváreň | 1. trieda Buy
Spací vozeň 1 | 1-posteľové-kupé | súkromná sprcha + WC | 1. trieda Buy
Note: for ticket fares please follow the given booking links. Prices may vary depending on the route, purchase date and comfort category.

Kategória: Zobrazené sú len dostupné kategórie.

The following trains might be an alternative connection for you:

TH 310 / Lisabon-Hendaye

Interrail: ak chcete cestovať na tejto trase s preukazom Interrailmiesto vlakových lístkov, pozrite sa sem na ceny a na možnosti rezervácie.

4 bed sleeper
4 bed sleeper
Train ready to board in Lisboa Santa Apolonia
Before departure in Lisboa Santa Apolonia
Arrival at Madrid Chamartin
HELP

Máte viac otázok a potrebujete s niečím poradiť? Neváhajte sa opýtať na našom priateľskom fóre, kde vždy dostanete podrobnú pomoc.

Need a cheap place to sleep? We recommend booking.com

IN
OUT

o railcc: We are real travellers and offer honest and well-grounded tips and tricks for your train journey.

rail.cc je partnerom a kamarátom
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

COOKIES: používaním stránky railcc súhlasíte s použitím cookies v súlade s našimi zásadami o ochrane osobných údajov. Pre viac informácií o použití cookies, prosím prijmite naše pravidlá o používaní súborov cookies.

top