Nocny pociąg Moskwa - Paryż
EN 23J/452 Transeuropean Express (EN 23J/452)

Pociąg nocny EN 23J/452 z Moskwa do Paryż. Gdzie kupić bilety. Rozkład jazdy, miejsca siedzące, kuszetki oraz łóżka w wagonie sypialnym.

Comfortable night train from Moscow to Paris. Conveys modern sleeping cars with 4-bed and 2-bed compartments and deluxe 2-bed compartments with ensuite shower/WC. Restaurant car available from Moscow to Brest and from Warsaw to Paris.
Schedule
Dworzec Przyjazd Odjazd
RU Moskwa (Belorussky) 18:17
RU Wiaźma   21:09 21:32
RU Smolensk   23:10 23:15
BY Orsza (Central) 00:27 00:44
BY Mińsk (Pass) 02:59 03:13
BY Baranovichi   04:49 04:51
BY Brześć, Białoruś (Centralny) 06:41 09:43
PL Terespol   09:46
PL Warszawa (Wschodnia) 11:48 12:23
PL Poznań (Główny) 16:50 16:53
DE Frankfurt nad Odrą (Hauptbahnhof) 18:42 19:17
DE Berlin (Berlin Hauptbahnhof) 20:53 21:02
DE Erfurt (Hauptbahnhof) 23:23 23:27
DE Frankfurt nad Menem (Süd) 01:38 01:40
FR Paryż (Gare de l'Est) 09:40

Nie musisz się przesiadać. Godziny podane są w celach informacyjnych.

Połączenie dostępne w następujące dni tygodnia (1=poniedziałek / 7=niedziela)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Podróż w odwrotnym kierunku:

EN 453/24J / Paryż-Moskwa
Icon
Kategoria
Wagon sypialny 4 | przedział czteroosobowy | prywatna łazienka | 2 klasa Buy
Wagon sypialny 2 | przedział dwuosobowy | prywatna łazienka | 1 klasa Buy
Wagon sypialny 2 | przedział dwuosobowy | prywatny prysznic + WC | 1 klasa Buy
Wagon sypialny 1 | przedział jednoosobowy | prywatny prysznic + WC | 1 klasa Buy
Uwaga! Ceny biletów znajdziesz w linkach rezerwacyjnych. Ceny mogą sęi różnić w zależności od trasy, daty zakupu i klasy.

Kategoria: Pokazują się jedynie dostępne kategorie.

Jako alternatywę możesz rozważyć następujące pociągi:

EN 17B/409 / Moskwa-Nicea
HELP

Czy masz dalsze pytania i potrzebujesz pomocy? Nie krępuj się skorzystać z naszego pomocnego forum, na którym otrzymasz szczegółowe i sprawdzone informacje.

Potrzebujesz taniego miejsca do spania? Polecamy booking.com

IN
OUT

o railcc: Nasz zespół składa się z prawdziwych podróżników. Oferujemy szczere, sprawdzone wskazówki i triki, które możesz wykorzystać podczas swojej podróży koleją.

rail.cc jest partnerem oraz przyjacielem
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

Cookies: we use cookies for the functionality of rail.cc and statistics - and take care of your personal privacy! There are other companies (Google, Yandex) which tools we have to use, which also place cookies. By the use of rail.cc you agree to the use of cookies in accordance with our privacy policy. For further information about the use and management of our cookies, we ask you to accept our cookies policy. If you can not accept, you have to leave rail.cc.

top