Podróż pociągiem nocnym Humenné - Praga

Pociąg nocny RJ 1020 z Humenné do Praga. Gdzie kupić bilety. Rozkład jazdy, miejsca siedzące, kuszetki oraz łóżka w wagonie sypialnym.

Schedule
Dworzec Przyjazd Odjazd
SK Humenné (Station) 18:46
SK Michalovce (Station) 19:08 19:09
SK Trebišov   19:29 19:31
SK Koszyce (Station) 20:21 21:22
SK Kysak (Station) 21:34 21:36
SK Margecany (Station) 21:50 21:51
SK Nowa Wieś Spiska (Station) 22:17 22:19
SK Poprad (Station) 22:38 22:40
SK Szczyrba (Station) 23:01 23:02
SK Liptowski Mikułasz (Station) 23:29 23:31
SK Rużomberk (Station) 23:48 23:50
SK Żylina (Station) 00:33 00:44
SK Czadca (Železničná stanica Čadca) 01:06 01:08
CZ Hawierzów (Nádraží) 01:59 02:04
CZ Ostrawa (hl.n.) 02:20 02:22
CZ Ostrawa (Svinov) 02:29 02:31
CZ Ołomuniec (hl.n.) 03:26 03:28
CZ Pardubice (hl.n.) 04:51 04:52
CZ Praga (Hlavní Nádraží (hl.n.)) 05:54

Nie musisz się przesiadać. Godziny podane są w celach informacyjnych.

Połączenie dostępne w następujące dni tygodnia (1=poniedziałek / 7=niedziela)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Podróż w odwrotnym kierunku:

RJ 1021 / Praga-Humenné
Icon
Kategoria
Miejsce | 2 klasa Buy
Miejsce | 1 klasa Buy
Wagon sypialnyette | 1 klasa Buy
Kuszetka 6 | przedział sześciołóżkowy | 2 klasa Buy
Wagon sypialny 3 | przedział trzyosobowy | 2 klasa Buy
Wagon sypialny 1 | przedział jednoosobowy | 1 klasa Buy
Uwaga! Ceny biletów znajdziesz w linkach rezerwacyjnych. Ceny mogą sęi różnić w zależności od trasy, daty zakupu i klasy.

Kategoria: Pokazują się jedynie dostępne kategorie.

Jako alternatywę możesz rozważyć następujące pociągi:

EN 442 / Humenné-Praga

Interrail: jeśli zamierzasz podróżować tą trasą korzystając z Interrail, zamiast ze zwykłych biletów kolejowych, zajrzyj tutaj, aby zapoznać się z cenami rezerwacji i innymi informacjami.

HELP

Czy masz dalsze pytania i potrzebujesz pomocy? Nie krępuj się skorzystać z naszego pomocnego forum, na którym otrzymasz szczegółowe i sprawdzone informacje.

Potrzebujesz taniego miejsca do spania? Polecamy booking.com

IN
OUT

o railcc: Nasz zespół składa się z prawdziwych podróżników. Oferujemy szczere, sprawdzone wskazówki i triki, które możesz wykorzystać podczas swojej podróży koleją.

rail.cc jest partnerem oraz przyjacielem
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

COOKIES: korzystając ze strony internetowej railcc, zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies, zgodnie z naszą polityką prywatności. Aby zapoznać się ze szczegółami wykorzystywania i przechowywania tych plików, prosimy o zaakceptowanie naszej polityki plików cookies.

top