Podróż pociągiem nocnym Helsinki - Kemijärvi

Pociąg nocny IC 265 z Helsinki do Kemijärvi. Gdzie kupić bilety. Rozkład jazdy, miejsca siedzące, kuszetki oraz łóżka w wagonie sypialnym.

Kup bilet na stacji kolejowej. Uwaga! W niektórych krajach wymagane jest uiszczenie opłaty za usługę przy kasie. Bilet może zostać zakupiony na stacji w kraju, z którego wyjeżdżasz. Czasami jest też możliwe zakupienie go w innych krajach.

Schedule
Dworzec Przyjazd Odjazd
FI Helsinki (Central) 18:49
FI Helsinki (Pasila) 18:54 18:57
FI Vantaa (Tikkurila) 19:41 19:43
FI Riihimäki (Rautatieasema) 20:19 20:22
FI Hämeenlinna (Rautatieasema) 20:46 20:48
FI Tampere (Rautatieasema) 21:38 22:11
FI Parkano (Rautatieasema) 23:00 23:03
FI Seinäjoki (Rautatieasema) 00:08 00:12
FI Kokkola (Rautatieasema) 01:42 01:54
FI Ylivieska (Rautatieasema) 02:43 02:49
FI Oulu (Rautatieasema) 04:44 04:50
FI Kemi (Rautatieasema) 05:52 05:56
FI Rovaniemi (Rautatieasema) 07:13 07:35
FI Misi (Rautatieasema) 08:11 08:12
FI Kemijärvi (Rautatieasema) 08:45

Nie musisz się przesiadać. Godziny podane są w celach informacyjnych.

Połączenie dostępne w następujące dni tygodnia (1=poniedziałek / 7=niedziela)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Podróż w odwrotnym kierunku:

IC 274 / Kemijärvi-Helsinki
Icon
Kategoria
Miejsce | 2 klasa Buy
Wagon sypialny 2 | przedział dwuosobowy | prywatna łazienka | 2 klasa Buy
Wagon sypialny 2 | przedział dwuosobowy | prywatny prysznic + WC | 2 klasa Buy
Wagon sypialny 1 | przedział jednoosobowy | prywatna łazienka | 1 klasa Buy
Wagon sypialny 1 | przedział jednoosobowy | prywatny prysznic + WC | 1 klasa Buy
Uwaga! Ceny biletów znajdziesz w linkach rezerwacyjnych. Ceny mogą sęi różnić w zależności od trasy, daty zakupu i klasy.

Kategoria: Pokazują się jedynie dostępne kategorie.

Jako alternatywę możesz rozważyć następujące pociągi:

IC 273 / Helsinki-Rovaniemi

Eurail: jeśli zamierzasz podróżować tą trasą korzystając z Eurail, zamiast ze zwykłych biletów kolejowych, zajrzyj tutaj, aby zapoznać się z cenami rezerwacji i innymi informacjami.

Sleeper with shower and WC
Sleeper
Sleeper
Nice bed sheets in the sleeper. :)
Two towels per person included in the sleeper
Get a mini breakfast in the restaurant car in the morning.
Bathroom in sleeper
Bathroom in sleeper
Shower in sleeper compartment
Alarm clock in sleeper
Air condition in sleeper
Key cards for the door
Showers for standard sleeper
Sleeper car
Sleeper car
Restaurant car
Restaurant car
Restaurant car
HELP

Czy masz dalsze pytania i potrzebujesz pomocy? Nie krępuj się skorzystać z naszego pomocnego forum, na którym otrzymasz szczegółowe i sprawdzone informacje.

Potrzebujesz taniego miejsca do spania? Polecamy booking.com

IN
OUT

o railcc: Nasz zespół składa się z prawdziwych podróżników. Oferujemy szczere, sprawdzone wskazówki i triki, które możesz wykorzystać podczas swojej podróży koleją.

rail.cc jest partnerem oraz przyjacielem
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

COOKIES: korzystając ze strony internetowej railcc, zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies, zgodnie z naszą polityką prywatności. Aby zapoznać się ze szczegółami wykorzystywania i przechowywania tych plików, prosimy o zaakceptowanie naszej polityki plików cookies.

top