Podróż pociągiem nocnym Berlin - Zurych

Pociąg nocny NJ 471 z Berlin do Zurych. Gdzie kupić bilety. Rozkład jazdy, miejsca siedzące, kuszetki oraz łóżka w wagonie sypialnym.

Schedule
Dworzec Przyjazd Odjazd
DE Berlin (Berlin Ostbahnhof) 20:56
DE Berlin (Berlin Hauptbahnhof) 21:07
DE Berlin (Berlin Zoologischer Garten) 21:16
DE Berlin (Berlin Wannsee) 21:28
DE Poczdam (Hauptbahnhof) 21:40
DE Brandenburg an der Havel (Hauptbahnhof) 22:07
DE Magdeburg (Hauptbahnhof) 22:58
DE Brunszwik (Hauptbahnhof) 23:45 23:47
DE Getynga   01:24 01:26
DE Fulda (Hauptbahnhof) 02:54 02:56
DE Frankfurt nad Menem (Süd) 03:59 04:02
DE Mannheim (Hauptbahnhof) 04:40 04:42
DE Karlsruhe (Hauptbahnhof) 05:07 05:09
DE Baden-Baden   05:27 05:29
DE Offenburg (Bahnhof) 05:45 05:47
DE Fryburg Bryzgowijski (Hauptbahnhof) 06:20 06:22
CH Bazylea (Bad Bf) 07:06 07:12
CH Bazylea (SBB) 07:20
CH Brugg (Bahnhof) 08:32
CH Baden AG (Bahnhof) 08:41
CH Zurych (HB) 09:05

Nie musisz się przesiadać. Godziny podane są w celach informacyjnych.

Połączenie dostępne w następujące dni tygodnia (1=poniedziałek / 7=niedziela)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Podróż w odwrotnym kierunku:

NJ 470 / Zurych-Berlin
Icon
Kategoria
Miejsce | 2 klasa Buy
Kuszetka 6 | przedział sześciołóżkowy | 2 klasa Buy
Kuszetka 4 | przedział czterołóżkowy | 2 klasa Buy
Wagon sypialny 3 | przedział trzyosobowy | prywatna łazienka | 2 klasa Buy
Wagon sypialny 2 | przedział dwuosobowy | prywatna łazienka | 2 klasa Buy
Wagon sypialny 2 | przedział dwuosobowy | prywatny prysznic + WC | 2 klasa Buy
Wagon sypialny 1 | przedział jednoosobowy | prywatna łazienka | 2 klasa Buy
Wagon sypialny 1 | przedział jednoosobowy | prywatny prysznic + WC | 2 klasa Buy
Uwaga! Ceny biletów znajdziesz w linkach rezerwacyjnych. Ceny mogą sęi różnić w zależności od trasy, daty zakupu i klasy.

Kategoria: Pokazują się jedynie dostępne kategorie.

Interrail: jeśli zamierzasz podróżować tą trasą korzystając z Interrail, zamiast ze zwykłych biletów kolejowych, zajrzyj tutaj, aby zapoznać się z cenami rezerwacji i innymi informacjami.

Sleeperette
Sleeperette
Sleeperette
Entrance Sleeper Economy
Entrance Deluxe Sleeper
Toilett Deluxe Sleeper
Shower Deluxe Sleeper
Deluxe Sleeper
One or two beds in Deluxe Sleeper
Cabin of Deluxe Sleeper
Deluxe Sleeper
Deluxe Sleeper
A free wine in the evening - Deluxe Sleeper
Deluxe Sleeper
Towels provided in the Deluxe Sleeper
Power plug in in the Deluxe Sleeper
Door Deluxe Sleeper
Air condition in Deluxe Sleeper
Breakfast in Deluxe Sleeper
Deluxe Sleeper in the morning
Deluxe Sleeper in the morning
Couchette
Couchette
HELP

Czy masz dalsze pytania i potrzebujesz pomocy? Nie krępuj się skorzystać z naszego pomocnego forum, na którym otrzymasz szczegółowe i sprawdzone informacje.

Potrzebujesz taniego miejsca do spania? Polecamy booking.com

IN
OUT

o railcc: Nasz zespół składa się z prawdziwych podróżników. Oferujemy szczere, sprawdzone wskazówki i triki, które możesz wykorzystać podczas swojej podróży koleją.

rail.cc jest partnerem oraz przyjacielem
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

COOKIES: korzystając ze strony internetowej railcc, zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies, zgodnie z naszą polityką prywatności. Aby zapoznać się ze szczegółami wykorzystywania i przechowywania tych plików, prosimy o zaakceptowanie naszej polityki plików cookies.

top