Podróż pociągiem nocnym Belgrad - Stambuł

Pociąg nocny D 1490 z Belgrad do Stambuł. Gdzie kupić bilety. Rozkład jazdy, miejsca siedzące, kuszetki oraz łóżka w wagonie sypialnym.

Kup bilet na stacji kolejowej. Uwaga! W niektórych krajach wymagane jest uiszczenie opłaty za usługę przy kasie. Bilet może zostać zakupiony na stacji w kraju, z którego wyjeżdżasz. Czasami jest też możliwe zakupienie go w innych krajach.

Schedule
Dworzec Przyjazd Odjazd
RS Belgrad (Main station) 09:25
RS Mladenovac   10:34 10:35
RS Jagodina   11:50 11:51
RS Paraćin   12:04 12:05
RS Niš (Železnička Stanica) 13:42 14:15
RS Bela Palanka   15:28 15:29
RS Pirot   16:26 16:27
RS Dimitovgrad   16:58 17:18
BG Dragoman (Station) 19:20 19:25
BG Sofia (Gare Centrale) 20:10 21:00
BG Septemvri (Гара) 22:33 22:34
BG Pazardżik (Station) 22:43 22:44
BG Płowdiw (Tsentralna Gara) 23:07 23:17
BG Dimitrowgrad (Station) 00:00 00:15
BG Swilengrad (Station) 01:05 01:50
TR Kapıkule   03:00 03:52
TR Edirne   04:07 04:09
TR Çerkezköy   06:15 06:17
TR Stambuł (Halkalı Garı) 07:49

Nie musisz się przesiadać. Godziny podane są w celach informacyjnych.

Połączenie dostępne w następujące dni tygodnia (1=poniedziałek / 7=niedziela)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Podróż w odwrotnym kierunku:

D 81032 / Stambuł-Belgrad
Icon
Kategoria
Kuszetka 4 | przedział czterołóżkowy | 2 klasa Buy
Uwaga! Ceny biletów znajdziesz w linkach rezerwacyjnych. Ceny mogą sęi różnić w zależności od trasy, daty zakupu i klasy.

Kategoria: Pokazują się jedynie dostępne kategorie.

Jako alternatywę możesz rozważyć następujące pociągi:

D 493 / Sofia-Stambuł

Interrail: jeśli zamierzasz podróżować tą trasą korzystając z Interrail, zamiast ze zwykłych biletów kolejowych, zajrzyj tutaj, aby zapoznać się z cenami rezerwacji i innymi informacjami.

HELP

Czy masz dalsze pytania i potrzebujesz pomocy? Nie krępuj się skorzystać z naszego pomocnego forum, na którym otrzymasz szczegółowe i sprawdzone informacje.

Potrzebujesz taniego miejsca do spania? Polecamy booking.com

IN
OUT

o railcc: Nasz zespół składa się z prawdziwych podróżników. Oferujemy szczere, sprawdzone wskazówki i triki, które możesz wykorzystać podczas swojej podróży koleją.

rail.cc jest partnerem oraz przyjacielem
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

COOKIES: korzystając ze strony internetowej railcc, zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies, zgodnie z naszą polityką prywatności. Aby zapoznać się ze szczegółami wykorzystywania i przechowywania tych plików, prosimy o zaakceptowanie naszej polityki plików cookies.

top