Nocny pociąg Barcelona - A Coruña
Trenhotel 922 Galicia (HOT 922)

Pociąg nocny HOT 922 z Barcelona do A Coruña. Gdzie kupić bilety. Rozkład jazdy, miejsca siedzące, kuszetki oraz łóżka w wagonie sypialnym.

Schedule
Dworzec Przyjazd Odjazd
ES Barcelona (Sants) 20:20
ES Tarragona (Camp) 21:00 21:03
ES Lleida (Pirineus) 21:39 21:42
ES Saragossa (Delicias) 22:38 22:50
ES Logroño (Estación) 01:02 01:05
ES Burgos (Rosa de Lima) 02:46 02:49
ES Palencia (Estación) 03:39 03:42
ES León (Estación) 04:45 05:00
ES Ponferrada (Estación) 06:42 06:44
ES Monforte de Lemos (Estación) 08:22 08:35
ES Lugo (Estación) 09:33 09:35
ES A Coruña (San Cristóbal) 11:14

Nie musisz się przesiadać. Godziny podane są w celach informacyjnych.

Połączenie dostępne w następujące dni tygodnia (1=poniedziałek / 7=niedziela)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Podróż w odwrotnym kierunku:

TH 921 / A Coruña-Barcelona
Icon
Kategoria
Wagon sypialnyette | 2 klasa Buy
Wagon sypialny 2 | przedział dwuosobowy | prywatny prysznic + WC | 1 klasa Buy
Wagon sypialny 1 | przedział jednoosobowy | prywatny prysznic + WC | 1 klasa Buy
Uwaga! Ceny biletów znajdziesz w linkach rezerwacyjnych. Ceny mogą sęi różnić w zależności od trasy, daty zakupu i klasy.

Kategoria: Pokazują się jedynie dostępne kategorie.

Eurail: jeśli zamierzasz podróżować tą trasą korzystając z Eurail, zamiast ze zwykłych biletów kolejowych, zajrzyj tutaj, aby zapoznać się z cenami rezerwacji i innymi informacjami.

HELP

Czy masz dalsze pytania i potrzebujesz pomocy? Nie krępuj się skorzystać z naszego pomocnego forum, na którym otrzymasz szczegółowe i sprawdzone informacje.

Potrzebujesz taniego miejsca do spania? Polecamy booking.com

IN
OUT

o railcc: Nasz zespół składa się z prawdziwych podróżników. Oferujemy szczere, sprawdzone wskazówki i triki, które możesz wykorzystać podczas swojej podróży koleją.

rail.cc jest partnerem oraz przyjacielem
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

Ciasteczka: używamy ciasteczek dla funkcji rail.cc i statystyk - i dbamy o Twoją prywatność! Istnieją inne firmy (Google, Yandex), z których narzędzi musimy korzystać, które również umieszczają pliki cookie. Korzystając z rail.cc wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z naszym privacy policy. Aby uzyskać więcej informacji na temat korzystania z naszych plików cookie i zarządzania nimi, prosimy o przejście do akceptacja naszej polityki dotyczącej plików cookie. Jeśli nie możesz zaakceptować, musisz opuścić stronę rail.cc.

top