Interrail pociągi nocne Innsbruck - Düsseldorf
ÖBB nightjet 420 (NJ 420)

Interrail na pociąg nocny z Innsbruck do Düsseldorf: NJ 420. Gdzie kupić rezerwacje. Rozkład jazdy. Miejsca siedzące/ kuszetki/łóżka w wagonie sypialnym.

To buy a reservation more or less online, call Austrian national railway ÖBB. They provide the Nightjet service. Phone number is: +43 5 1717. Payment is by credit card only. They send you the reservation by email.

Bilety zarezerwujesz na stacji kolejowej. Są zwykle dostępne we wszystkich krajach, przez które przejeżdża dany pociąg. W wielu krajach, zwłaszcza centralnej i wschodniej Europy, możesz zarezerwować także bilet do innych państw. W niektórych krajach (np. W Holandii i Hiszpanii) musisz uiścić dodatkową opłatę przy kasie.

Comfortable "nightjet" night train from Innsbruck and Munich to Düsseldorf. Travel from the Austrian Alps and the Isar to the Rhine. Operated by ÖBB, the nightjet offers premium comfort in three categories: sleeping car (standard and deluxe compartments with up to three berths available), couchette car (four or six berths per compartment) and 2nd class coach (six seats per compartment).

Passengers in sleeping cars can choose from standard and deluxe compartments. Deluxe compartments have ensuite shower and WC. Standard compartments have a washing basin. Public shower and WC are available at the end of the carriage. Passengers are welcomed with a goodie bag, including ear plugs, slippers, towel as well as a small snack and sparkling wine. Breakfast is included for all passengers in sleeping cars. Six compontents of a large menu are included, extra components cost 1,20€ each. Free refill for hot beverages (coffee/tea/hot chocolate).

Couchette cars have four or six berths per compartment. WC and washing rooms are at the end of the carriage. A couchette compartment for the disabled is available. Travellers in couchette cars get a complimentary small breakfast (coffee/tea and two rolls). 2nd class coaches have six seats per compartment.

All coaches have air-condition and electrical plugs. Snacks, drinks as well as toiletry can be bought from the stewards in sleeping and couchette cars. Bicycle transport possible.

This train conveys car carriers daily from Innsbruck to Düsseldorf.
interrail Plus

Kup swój bilet Interrail w sklepie partnerskim rail.cc/interrail.eu. Załóż darmowe konto PLUS na stronie rail.cc. Dzięki temu, kupujesz usługi kolejowe w tych samych cenach, co przez oficjalną stronę, a dodatkowo wspierasz naszą darmową stronę internetową rail.cc., oferującą sprawdzone i przydatne informacje, dotyczące podróżowania koleją. Dziękujemy!

interrail kup tutaj
Schedule
Dworzec Przyjazd Odjazd
AT Innsbruck (Hauptbahnhof) 20:44
AT Jenbach (Bahnhof) 21:04 21:06
AT Wörgl (Hauptbahnhof) 21:21 21:23
AT Kufstein (Bahnhof) 21:32 21:35
DE Rosenheim (Hauptbahnhof) 21:58 22:00
DE Monachium (Hauptbahnhof) 22:38 22:52
DE Augsburg (Hauptbahnhof) 23:28 23:35
DE Norymberga (Hauptbahnhof) 01:16 02:46
DE Frankfurt nad Menem (Süd) 05:23 05:26
DE Frankfurt nad Menem (Flughafen) 05:35 05:37
DE Moguncja (Hauptbahnhof) 06:02 06:04
DE Koblencja (Hauptbahnhof) 07:04 07:06
DE Kolonia (Hauptbahnhof) 08:15 08:17
DE Düsseldorf (Hauptbahnhof) 08:42

Nie musisz się przesiadać. Godziny podane są w celach informacyjnych.

Połączenie dostępne w następujące dni tygodnia (1=poniedziałek / 7=niedziela)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Podróż w odwrotnym kierunku:

NJ 421 / Düsseldorf-Innsbruck
Icon
Kategoria
Miejsce | 2 klasa €14
Kuszetka 6 | przedział sześciołóżkowy | 2 klasa €34
Kuszetka 4 | przedział czterołóżkowy | 2 klasa €44
Wagon sypialny 3 | przedział trzyosobowy | prywatna łazienka | 2 klasa €54
Wagon sypialny 3 | przedział trzyosobowy | prywatny prysznic + WC | 2 klasa €74
Wagon sypialny 2 | przedział dwuosobowy | prywatna łazienka | 2 klasa €74
Wagon sypialny 2 | przedział dwuosobowy | prywatny prysznic + WC | 2 klasa €94
Wagon sypialny 1 | przedział jednoosobowy | prywatna łazienka | 2 klasa €114
Wagon sypialny 1 | przedział jednoosobowy | prywatny prysznic + WC | 2 klasa €134
Uwaga! Ceny biletów znajdziesz w linkach rezerwacyjnych. Ceny mogą sęi różnić w zależności od trasy, daty zakupu i klasy.

Kategoria: Pokazują się jedynie dostępne kategorie.

HELP

Czy masz dalsze pytania i potrzebujesz pomocy? Nie krępuj się skorzystać z naszego pomocnego forum, na którym otrzymasz szczegółowe i sprawdzone informacje.

Potrzebujesz taniego miejsca do spania? Polecamy booking.com

IN
OUT

o railcc: Nasz zespół składa się z prawdziwych podróżników. Oferujemy szczere, sprawdzone wskazówki i triki, które możesz wykorzystać podczas swojej podróży koleją.

rail.cc jest partnerem oraz przyjacielem
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

COOKIES: korzystając ze strony internetowej railcc, zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies, zgodnie z naszą polityką prywatności. Aby zapoznać się ze szczegółami wykorzystywania i przechowywania tych plików, prosimy o zaakceptowanie naszej polityki plików cookies.

top