EURAIL NATTOG MÜNCHEN-BUDAPEST
EURONIGHT 463 KALMAN IMRE (EN 463)

Eurail nattog fra München til Budapest: EuroNight 463 Kalman Imre (EN 463). Hvor du kjøper reservasjoner. Rutetidsinformasjon. Seter/liggestoler/senger.

Eurail nattog

Cheap and comfortable overnight train from Munich to Budapest. This night train consists of modern, air-conditioned coaches of Hungarian Railways (MAV START). You can travel in sleeping car (up to three beds per compartment), couchette car (four or six berths per compartment) or 2nd class coaches (six seats per compartment).

The comfortable sleeping car offers compartments with one to three beds. In each compartment there is a washing basin and power sockets. WC and public shower are at the end of the carriage. Each passenger is provided with water, orange juice and a sweet. In the morning, a small breakfast including hot drink (coffee/tea/hot chocolate), orange juice, croissant/sandwich is served. You can also buy small snacks and drinks from the conductor.

The couchette car offers comfortable bunk beds (four or six beds per compartment). Toilets and washin rooms are at the end of the carriage. Each passenger gets free water, orange juice and a croissant. Small snacks and drinks are available from the conductor.

The 2nd class coach has six seats per compartment. You can buy snacks and drinks from the conductors in the sleeping or couchette cars.

Seat reservation needed only for travelling Germany - Hungary (not for travel to/from Austria) only.

Eurail + Plus

PLUS

Kjøp ditt offisielle Interrail pass i rail.cc/interrail.eu sin partnerbutikk. Få en gratis PLUS konto på rail.cc. Samme service, priser og vilkår som i den offisielle butikken. Med ditt kjøp støtter du all gratis informasjon på rail.cc. Takk!

Eurail   KJØP HER

stasjon ankomst avgang

DE München Hauptbahnhof

23:35

DE München Ostbahnhof

23:46

DE Rosenheim Hauptbahnhof

00:18

AT Salzburg Hauptbahnhof

01:13

03:50

AT Linz Hauptbahnhof

04:57

05:12

AT Sankt Pölten Hauptbahnhof

06:00

06:02

AT Wien Meidling

06:27

06:30

AT Wien Hauptbahnhof

06:35

06:40

HU Hegyeshalom Vasútállomás

07:23

07:28

HU Győr Vasútállomás‎

07:53

07:56

HU Tatabánya

08:28

08:29

HU Budapest Kelenföld

09:07

09:09

HU Budapest Keleti

09:24

Du må ikke skifte tog. Tidene er kun for informasjon.

Forbindelse tilgjengelig på disse ukedagene (1=mandag / 7=søndag):

1 2 3 4 5 6 7

Reis denne ruten i motsatt retning: EN 462 / Budapest-München

kategori Eurail

Sete | 2. klasse

EUR 14

Liggestol 6 | 6-køye-kupé | 2. klasse

EUR 34

Liggestol 4 | 4-køye-kupé | 2. klasse

EUR 44

Seng 3 | 3-sengs-kupé | privat vaskeanlegg | 2. klasse

EUR 54

Seng 2 | 2-sengs-kupé | privat vaskeanlegg | 2. klasse

EUR 74

Seng 1 | 1-sengs-kupé | privat vaskeanlegg | 2. klasse

EUR 114

Merk: den gitte prisen kan variere på grunn av service eller ekspedisjonsgebyrer. Avhengig av om du kjøper reservasjonene/billettene på nett, i en billettmaskin eller på jernbanestasjonen.

Kategori: Kun de tilgjengelige kategoriene er listet.

Togbilletter: om du vil reise denne ruten med togbilletter istedet for Eurail, ta en titt her for priser og bestillingsalternativer.
Pete: 1/2/3-bed sleeper1/2/3-bed sleeper
Pete Pete
Pete: 1/2/3-bed sleeper1/2/3-bed sleeper
Pete Pete
Pete: 1/2/3-bed sleeper - towel and soap provided1/2/3-bed sleeper - towel and soap provided
Pete Pete
Pete: 1/2/3-bed sleeper - water and juice for free1/2/3-bed sleeper - water and juice for free
Pete Pete
Pete: 1/2/3-bed sleeper1/2/3-bed sleeper
Pete Pete
Pete: 1/2/3-bed sleeper1/2/3-bed sleeper
Pete Pete
Pete: Breakfast in sleeperBreakfast in sleeper
Pete Pete
19:00 / Flexi pass: Overnattsreiser

Om en tur på et direkte nattstog går etter 19.00 og ankommer etter 04.00, er det kun nødvendig å skrive inn ankomstdatoen i reisekalenderboksene på billetten. Dette dekker også reise mellom 19.00 og 24.00 på avgangsdagen, så lenge avgansdagen og ankomst faller innenfor den ordnede perdioden av passets gyldighet. Når du reiser med en nattferge dekket av passet, trenger verken avgansdatoen eller ankomsten bli skrevet inn i reisekalenderboksene på billetten.
HELP

Har du videre spørsmål eller trenger assistanse? Ikke nøl med å spørre vårt vennlige forum hvor du alltid får detaljert hjelp.

FORUM
DE  Eurail i Tyskland

Hvordan du reiser med Eurail i Tyskland. Oversikt og informasjon om reiseruter, togtyper, nattog og Eurail reservasjoner.

+

booking.com

booking.com

Finn ditt sted å sove. Enkel og sikker bestilling.

VELG BY

OUT

OUT


click