NACHTTREINEN CERBÈRE-STRAATSBURG

Nachttrein ICN 4850 van Cerbère naar Straatsburg. Waar koopt u kaartjes. Schema informatie, stoelen, banken en slaaptreinen.

Deze verbinding is niet langer beschikbaar. Het is nog niet bekend wanneer deze weer actief zal zijn.

Geschorst sinds oktober 2016

station Aankomst Vertrek

FR Cerbère Gare

19:44

FR Banyuls-sur-Mer Gare

19:53

FR Port-Vendres Ville

20:00

FR Collioure Gare

20:05

FR Argelès-sur-Mer Gare

20:12

FR Elne Gare

20:21

FR Perpignan Gare

20:35

FR Narbonne Gare

21:17

FR Béziers Gare

21:33

FR Agde Gare

21:46

FR Sète Gare

22:02

FR Montpellier Saint-Roch

22:25

FR Nîmes Gare

22:56

FR Besançon Viotte

05:22

FR Montbéliard Gare

06:17

FR Belfort Ville

06:31

FR Mulhouse Ville

07:21

FR Colmar Gare

07:52

FR Sélestat Gare

08:07

FR Straatsburg Gare

08:31

Je moet niet van trein wisselen. De tijden dienen enkel als informatiebron.

Verbinding beschikbaar op deze weekdagen (1=Maandag / 7=Zondag):

1 2 3 4 5 6 7

Categorie

Ligplaats 6 | 6-persoons compartiment | 2e klasse

Ligplaats 4 | 4-persoons compartiment | 1ste klasse

Belangrijk: kijk op de gegeven boekingssites naar de prijzen voor kaartjes. Prijzen kunnen verschillen afhankelijk van de route, tijd van aankoop en prijsklasse.

Categorie: Alleen beschikbare categorieën.

Interrail: als u deze route wilt reizen met Interrail in plaats van treinkaartjes, bekijk dan hier de reserveringskosten en overige informatie.
HELP

Heeft u nog vragen en heeft u daarbij hulp nodig? Aarzel niet om een vraag te stellen op ons vriendelijke forum waar u altijd uitgebreid wordt geholpen.

FORUM

booking.com

booking.com

Vind uw plaats om te slapen. Makkelijk en veilig boeken.

STAD KIEZEN

OUT

OUT


click