Interrail éjszakai vonatok Düsseldorf - Bécs
(ÖBB nightjet NJ40421)

Interrail éjszakai vonat Düsseldorf és Bécs között: ÖBB nightjet NJ40421. Hol válthatsz helyjegyet? Menetrend információk. Ülő-/fekvő-/hálóhelyek.

Az ÖBB éjszakai Düsseldorf - Köln - Bécs éjszakai vonat menetideje 11 óra. Vonatjegyeket 29.90 EUR-tól vásárolhat az ülőkocsiban, 46.90 EUR-t a heverőkocsiban és 86.90 EUR-t a hálófülkében. Az indulás Düsseldorf főpályaudvarán 20: 54-kor, az indulás Köln főpályaudvarán (Köln Hbf) 21: 21-kor. A bécsi központi pályaudvarra 08:19 órakor érkezik. Családi rekeszek és magán rekeszek állnak rendelkezésre.

Utazás a Rajnától a Dunáig egyik napról a másikra. Az ÖBB által működtetett nightjet prémium kényelmet kínál három kategóriában: hálófülke (standard és deluxe rekeszek legfeljebb három fekvőhellyel), heverőkocsi (négy vagy hat ágy rekeszenként) és 2. osztályú autóbusz (rekeszben hat ülés).

A hálókocsiban utazók választhatnak standard és luxus fülkék közül. A deluxe rekeszekben saját zuhanyzó és WC található. A szokásos rekeszek mosdóval rendelkeznek. Nyilvános zuhanyzó és WC áll rendelkezésre a kocsi végén. Az utasokat egy jócsi táskával, füldugóval, papuccsal, törölközővel, valamint egy kis harapnivalóval és habzóborral várják. A reggelit az alvó kocsikban utazók minden ára tartalmazza. A nagy menü hat alkotóeleme szerepel, az extra komponensek egyenként 1,20 € -ba kerülnek. Ingyenes utántöltés forró italokhoz (kávé, tea, forró csokoládé).

A kanapéautók rekeszenként négy vagy hat fekvőhellyel rendelkeznek. A WC és a mosdók a kocsi végén vannak. A mozgáskorlátozottak számára kanapé rekesz áll rendelkezésre. A heverőkocsiban utazók ingyenes kis reggelit kapnak (kávé / tea és két tekercs). A 2. osztályú edzők rekeszenként hat férőhellyel rendelkeznek.

Minden autóbusz légkondicionált és elektromos csatlakozóval rendelkezik. Rágcsálnivalókat, italokat, valamint piperecikkeket a stewardoktól lehet vásárolni háló- és heverőkocsikban. Kerékpárszállítás lehetséges.
Schedule
Pályaudvar érkezés Indulás
DE Düsseldorf (Hauptbahnhof) 20:54
DE Köln (Hauptbahnhof) 21:18 21:21
DE Bonn (Hauptbahnhof) 21:41 21:43
DE Koblenz (Hauptbahnhof) 22:16 22:18
DE Frankfurt am Main (Flughafen) 23:52 23:54
DE Frankfurt am Main (Süd) 00:05 00:08
DE Würzburg (Hauptbahnhof) 01:34 01:37
DE Nürnberg (Hauptbahnhof) 02:37 03:40
DE Regensburg (Hauptbahnhof) 04:10 04:13
DE Passau (Hauptbahnhof) 05:18 05:24
AT Wels (Hauptbahnhof) 06:17 06:19
AT Linz (Hauptbahnhof) 06:33 06:39
AT Amstetten (Bahnhof) 07:10 07:12
AT Sankt Pölten (Hauptbahnhof) 07:38 07:40
AT Bécs (Meidling) 08:07
AT Bécs (Hauptbahnhof) 08:19

Nem kell átszállnod. A megadott időpontok tájékoztató jellegűek.

A járat a következő napokon elérhető (1=hétfő / 7=vasárnap)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Utazás ezen az útvonalon, ellenkező irányba:

ÖBB nightjet NJ40490 / Bécs-Düsseldorf
Icon
Kategória
Ülés | 2. osztály €14
Fekvőhely (kusett) 6 | 6 ágyas fülke | 2. osztály €34
Fekvőhely (kusett) 4 | 4 ágyas fülke | 2. osztály €44
Hálóhely 3 | 3 ágyas fülke | saját mosdó | 2. osztály €54
Hálóhely 3 | 3 ágyas fülke | saját zuhanyzó + WC | 2. osztály €74
Hálóhely 2 | 2 ágyas fülke | saját mosdó | 2. osztály €74
Hálóhely 2 | 2 ágyas fülke | saját zuhanyzó + WC | 2. osztály €94
Hálóhely 1 | 1 ágyas fülke | saját mosdó | 2. osztály €124
Hálóhely 1 | 1 ágyas fülke | saját zuhanyzó + WC | 2. osztály €144
A jegyárak megtekintéséhez kérjük, kattints a foglalási linkekre. Az árak az útvonal, a vásárlási dátum és a kategória függvényében változhatnak.

Kategória: Csak az elérhető kategóriákat mutatjuk.

Normal seats compartement.
4-bed-couchette.
One or two person cabin in Deluxe sleeper.
Toilet in Deluxe sleeper.
Shower with closed door in Deluxe sleeper.
Bed in sleeper car.
In the evening you select your breakfast for the next morning (sleeper car).
HELP

Vannak még kérdéseid, vagy segítségre lenne szükséged? Kérdezz minket nyugodtan, barátságos fórumunkban mindig részletes segítséget fogsz kapni.

Szüksége van egy olcsó alvási helyre? Ajánljuk a booking.com oldalt

IN
OUT

a railcc-ről: Mi mind valódi utazók vagyunk. Hiteles, megalapozott tanácsokkal és trükkökkel segítjük vonatos utazásodat.

a rail.cc partnerei és barátai
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

Sütik: sütiket használunk a rail.cc és a statisztikák működéséhez - és vigyázunk az Ön személyes adatvédelmére! Vannak más cégek (Google, Yandex), mely eszközöket használnunk kell, amelyek szintén sütiket helyeznek el. A rail.cc használatával Ön elfogadja a sütik használatát az adatvédelmi irányelveinknek megfelelően. . A sütik használatával és kezelésével kapcsolatos további információkért kérjük, hogy fogadja el a sütikre vonatkozó irányelveinket . Ha nem tudja elfogadni, el kell hagynia a rail.cc.

top