éjszakai vonatok Varsó - Köln

EN 446 éjszakai vonat Varsó és Köln között. Hol vásárold meg a jegyeket? Menetrend információk, ülő-, fekvő- és hálóhelyek.

Ez a járat már NEM elérhető. A visszaállítás időpontjáról nincs információnk.

2016 óta ideiglenesen nem közlekedik

Vásárolj vonatjegyet a pályaudvaron. Figyelem: néhány országban a jegypénztárakban kezelési díjat kell fizetned. A jegy megvásárolható a kiindulási országban a pályaudvaron, és esetenként más országokban is.

Schedule
Pályaudvar érkezés Indulás
PL Varsó (Wschodnia) 17:49
PL Varsó (Centralna) 18:00
PL Varsó (Zachodnia) 18:05
PL Kutno (Stacja Kolejowa) 19:06
PL Konin (Stacja Kolejowa) 19:43
PL Poznań (Główny) 20:32
PL Zbąszynek (Stacja Kolejowa) 21:11
PL Świebodzin (Stacja Kolejowa) 21:25
PL Rzepin (Stacja Kolejowa) 21:52
DE Frankfurt, Oder (Hauptbahnhof) 22:15
DE Potsdam (Hauptbahnhof) 00:05
DE Brandenburg an der Havel (Hauptbahnhof) 00:25
DE Magdeburg (Hauptbahnhof) 01:07
DE Brunswick (Hauptbahnhof) 02:07
DE Hannover (Hauptbahnhof) 02:44
DE Minden (Bahnhof) 04:10
DE Bielefeld (Hauptbahnhof) 04:37
DE Gütersloh (Hauptbahnhof) 04:48
DE Hamm (Bahnhof) 05:10
DE Dortmund (Hauptbahnhof) 05:31
DE Gelsenkirchen (Hauptbahnhof) 05:53
DE Duisburg (Hauptbahnhof) 06:09
DE Düsseldorf (Hauptbahnhof) 06:31
DE Köln (Hauptbahnhof) 06:56

Nem kell átszállnod. A megadott időpontok tájékoztató jellegűek.

A járat a következő napokon elérhető (1=hétfő / 7=vasárnap)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Utazás ezen az útvonalon, ellenkező irányba:

EN 447 / Köln-Varsó
Icon
Kategória
Sleeperette (alvószék) | 2. osztály Buy
Fekvőhely (kusett) 6 | 6 ágyas fülke | 2. osztály Buy
Fekvőhely (kusett) 4 | 4 ágyas fülke | 2. osztály Buy
Hálóhely 3 | 3 ágyas fülke | saját mosdó | 2. osztály Buy
Hálóhely 2 | 2 ágyas fülke | saját mosdó | 2. osztály Buy
Hálóhely 2 | 2 ágyas fülke | saját zuhanyzó + WC | 1. osztály Buy
Hálóhely 1 | 1 ágyas fülke | saját mosdó | 2. osztály Buy
Hálóhely 1 | 1 ágyas fülke | saját zuhanyzó + WC | 1. osztály Buy
A jegyárak megtekintéséhez kérjük, kattints a foglalási linkekre. Az árak az útvonal, a vásárlási dátum és a kategória függvényében változhatnak.

Kategória: Csak az elérhető kategóriákat mutatjuk.

Interrail: ha vonatjeggyel szeretnél utazni ezen az útvonalon a(z) Interrail bérlet helyett, itt megtekintheted az árakat és a foglalási lehetőségeket.

Sleeper wagon
Bathroom in sleeper
Power plug in sleeper bathroom
Shower im sleeper
Washbasin in the sleeper
Sleeper with WC
One or two beds in the sleeper
Sleeper
DVD in the sleeper
Water in the sleeper
Door in the sleeper
Power plug in sleeper
Lights in the sleeper
Breakfast in the sleeper
Breakfast in the sleeper
Breakfast in the sleeper
Sleeper
Towels provided in the sleeper
HELP

Vannak még kérdéseid, vagy segítségre lenne szükséged? Kérdezz minket nyugodtan, barátságos fórumunkban mindig részletes segítséget fogsz kapni.

Need a cheap place to sleep? We recommend booking.com

IN
OUT

a railcc-ről: Mi mind valódi utazók vagyunk. Hiteles, megalapozott tanácsokkal és trükkökkel segítjük vonatos utazásodat.

a rail.cc partnerei és barátai
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

SÜTIK: a railcc weboldalának használatával, Adatvédelmi Nyilatkozatunk értelmében jóváhagyod a sütik (cookie-k) használatát. Ha többet szeretnél tudni a sütik használatáról és kezeléséről, kérjük, fogadd el a cookie-kkal kapcsolatos irányelveket.

top