éjszakai vonatok Párizs - Moszkva

EN 453/24J éjszakai vonat Párizs és Moszkva között. Hol vásárold meg a jegyeket? Menetrend információk, ülő-, fekvő- és hálóhelyek.

Schedule
Pályaudvar érkezés Indulás
FR Párizs (Gare de l'Est) 18:58
FR Strasbourg (Gare) 23:11 23:40
DE Karlsruhe (Hauptbahnhof) 00:50 00:52
DE Frankfurt am Main (Süd) 01:54 01:58
DE Erfurt (Hauptbahnhof) 04:38 04:43
DE Berlin (Berlin Lichtenberg) 07:40 07:50
DE Frankfurt, Oder (Hauptbahnhof) 08:48 08:55
PL Rzepin (Stacja Kolejowa) 09:17 09:20
PL Poznań (Główny) 10:33 10:36
PL Varsó (Wschodnia) 14:58 15:36
PL Terespol   17:44 18:29
BY Breszt, Fehéroroszország (Centralny) 20:15 22:23
BY Baranovichi   00:23 00:25
BY Minszk (Pass) 02:05 02:19
BY Orsha (Central) 04:36 04:53
RU Smolensk   06:09 06:14
RU Vyazma   07:59 08:22
RU Moszkva (Belorussky) 10:58

Nem kell átszállnod. A megadott időpontok tájékoztató jellegűek.

A járat a következő napokon elérhető (1=hétfő / 7=vasárnap)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Utazás ezen az útvonalon, ellenkező irányba:

EN 23J/452 / Moszkva-Párizs
Icon
Kategória
Hálóhely 4 | 4 ágyas fülke | saját mosdó | 2. osztály Buy
Hálóhely 2 | 2 ágyas fülke | saját mosdó | 1. osztály Buy
Hálóhely 2 | 2 ágyas fülke | saját zuhanyzó + WC | 1. osztály Buy
Hálóhely 1 | 1 ágyas fülke | saját zuhanyzó + WC | 1. osztály Buy
A jegyárak megtekintéséhez kérjük, kattints a foglalási linkekre. Az árak az útvonal, a vásárlási dátum és a kategória függvényében változhatnak.

Kategória: Csak az elérhető kategóriákat mutatjuk.

Alternatív megoldásként a következő járat elérhető:

EN 441/14M / Berlin-Moszkva
HELP

Vannak még kérdéseid, vagy segítségre lenne szükséged? Kérdezz minket nyugodtan, barátságos fórumunkban mindig részletes segítséget fogsz kapni.

Need a cheap place to sleep? We recommend booking.com

IN
OUT

a railcc-ről: Mi mind valódi utazók vagyunk. Hiteles, megalapozott tanácsokkal és trükkökkel segítjük vonatos utazásodat.

a rail.cc partnerei és barátai
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

SÜTIK: a railcc weboldalának használatával, Adatvédelmi Nyilatkozatunk értelmében jóváhagyod a sütik (cookie-k) használatát. Ha többet szeretnél tudni a sütik használatáról és kezeléséről, kérjük, fogadd el a cookie-kkal kapcsolatos irányelveket.

top