éjszakai vonat Moszkva - Párizs
EN 23J/452 Transeuropean Express (EN 23J/452)

EN 23J/452 éjszakai vonat Moszkva és Párizs között. Hol vásárold meg a jegyeket? Menetrend információk, ülő-, fekvő- és hálóhelyek.

Comfortable night train from Moscow to Paris. Conveys modern sleeping cars with 4-bed and 2-bed compartments and deluxe 2-bed compartments with ensuite shower/WC. Restaurant car available from Moscow to Brest and from Warsaw to Paris.
Schedule
Pályaudvar érkezés Indulás
RU Moszkva (Belorussky) 18:17
RU Vyazma   21:09 21:32
RU Smolensk   23:10 23:15
BY Orsha (Central) 00:27 00:44
BY Minszk (Pass) 02:59 03:13
BY Baranovichi   04:49 04:51
BY Breszt, Fehéroroszország (Centralny) 06:41 09:43
PL Terespol   09:46
PL Varsó (Wschodnia) 11:48 12:23
PL Poznań (Główny) 16:50 16:53
DE Frankfurt, Oder (Hauptbahnhof) 18:42 19:17
DE Berlin (Berlin Hauptbahnhof) 20:53 21:02
DE Erfurt (Hauptbahnhof) 23:23 23:27
DE Frankfurt am Main (Süd) 01:38 01:40
FR Párizs (Gare de l'Est) 09:40

Nem kell átszállnod. A megadott időpontok tájékoztató jellegűek.

A járat a következő napokon elérhető (1=hétfő / 7=vasárnap)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Utazás ezen az útvonalon, ellenkező irányba:

EN 453/24J / Párizs-Moszkva
Icon
Kategória
Hálóhely 4 | 4 ágyas fülke | saját mosdó | 2. osztály Buy
Hálóhely 2 | 2 ágyas fülke | saját mosdó | 1. osztály Buy
Hálóhely 2 | 2 ágyas fülke | saját zuhanyzó + WC | 1. osztály Buy
Hálóhely 1 | 1 ágyas fülke | saját zuhanyzó + WC | 1. osztály Buy
A jegyárak megtekintéséhez kérjük, kattints a foglalási linkekre. Az árak az útvonal, a vásárlási dátum és a kategória függvényében változhatnak.

Kategória: Csak az elérhető kategóriákat mutatjuk.

Alternatív megoldásként a következő járat elérhető:

EN 17B/409 / Moszkva-Nizza
HELP

Vannak még kérdéseid, vagy segítségre lenne szükséged? Kérdezz minket nyugodtan, barátságos fórumunkban mindig részletes segítséget fogsz kapni.

Szüksége van egy olcsó alvási helyre? Ajánljuk a booking.com oldalt

IN
OUT

a railcc-ről: Mi mind valódi utazók vagyunk. Hiteles, megalapozott tanácsokkal és trükkökkel segítjük vonatos utazásodat.

a rail.cc partnerei és barátai
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

Cookies: we use cookies for the functionality of rail.cc and statistics - and take care of your personal privacy! There are other companies (Google, Yandex) which tools we have to use, which also place cookies. By the use of rail.cc you agree to the use of cookies in accordance with our privacy policy. For further information about the use and management of our cookies, we ask you to accept our cookies policy. If you can not accept, you have to leave rail.cc.

top