éjszakai vonatok Belgrád - Zürich

EN 414 éjszakai vonat Belgrád és Zürich között. Hol vásárold meg a jegyeket? Menetrend információk, ülő-, fekvő- és hálóhelyek.

Vásárolj vonatjegyet a pályaudvaron. Figyelem: néhány országban a jegypénztárakban kezelési díjat kell fizetned. A jegy megvásárolható a kiindulási országban a pályaudvaron, és esetenként más országokban is.

Schedule
Pályaudvar érkezés Indulás
RS Belgrád (Main station) 10:55
RS Belgrád (Novi Beograd) 11:07 11:08
RS Nova Pazova   11:29 11:30
RS Ópazova   11:36 11:37
RS Ruma   11:58 11:59
RS Sremska Mitrovica   12:21 12:22
RS Šid   13:25 13:53
HR Tovarnik   14:00 14:04
HR Vinkovce   14:20 14:42
HR Strizivojna-Vrpolje (Vrpolje) 14:59 15:00
HR Slavonski Brod   15:17 15:19
HR Novska   16:20 16:22
HR Kutina   16:47 16:48
HR Ivanić-Grad   17:34 17:35
HR Zágráb (Glavni kolodvor (Gl. kol.)) 18:13 18:37
SI Dobova   19:08 19:26
SI Sevnica   19:49 19:50
SI Zidani Most   20:04 20:06
SI Ljubljana (Železniška postaja) 20:57 21:10
SI Kranj   21:30 21:31
SI Bled (Lesce Bled) 21:50 21:51
SI Jesenice (Železniška postaja) 22:02 22:05
AT Villach (Hauptbahnhof) 22:43 22:16
AT Schwarzach (Schwarzach-Sankt Veit) 00:57 02:32
AT Innsbruck (Hauptbahnhof) 04:49 04:53
AT Landeck (Landeck-Zams) 05:41 05:45
AT Sankt Anton am Arlberg (Bahnhof) 06:08 06:10
AT Bludenz (Bahnhof) 06:56 07:06
AT Feldkirch (Bahnhof) 07:21 07:38
CH Buchs SG (Bahnhof) 07:53 08:12
CH Sargans (Bahnhof) 08:23 08:25
CH Zürich (HB) 09:20

Nem kell átszállnod. A megadott időpontok tájékoztató jellegűek.

A járat a következő napokon elérhető (1=hétfő / 7=vasárnap)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Utazás ezen az útvonalon, ellenkező irányba:

EN 415 / Zürich-Belgrád
Icon
Kategória
Ülés | 2. osztály Buy
Fekvőhely (kusett) 6 | 6 ágyas fülke | 2. osztály Buy
Fekvőhely (kusett) 4 | 4 ágyas fülke | 2. osztály Buy
Hálóhely 3 | 3 ágyas fülke | saját mosdó | 2. osztály Buy
Hálóhely 2 | 2 ágyas fülke | saját mosdó | 2. osztály Buy
Hálóhely 1 | 1 ágyas fülke | saját mosdó | 2. osztály Buy
A jegyárak megtekintéséhez kérjük, kattints a foglalási linkekre. Az árak az útvonal, a vásárlási dátum és a kategória függvényében változhatnak.

Kategória: Csak az elérhető kategóriákat mutatjuk.

Interrail: ha vonatjeggyel szeretnél utazni ezen az útvonalon a(z) Interrail bérlet helyett, itt megtekintheted az árakat és a foglalási lehetőségeket.

Three bed cabin in the sleeping car
Couchette car Zagreb - Zürich
The 2nd class coach which runs the whole way from Beograd to Zürich
Beograd - Zürich night train in Ljubljana
Sleeping car Zagreb - Zürich
Beograd - Zürich night train in feldkirch
a few minutes til Zürich
Sleeper Cabin
Zürich HB
HELP

Vannak még kérdéseid, vagy segítségre lenne szükséged? Kérdezz minket nyugodtan, barátságos fórumunkban mindig részletes segítséget fogsz kapni.

Need a cheap place to sleep? We recommend booking.com

IN
OUT

a railcc-ről: Mi mind valódi utazók vagyunk. Hiteles, megalapozott tanácsokkal és trükkökkel segítjük vonatos utazásodat.

a rail.cc partnerei és barátai
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

SÜTIK: a railcc weboldalának használatával, Adatvédelmi Nyilatkozatunk értelmében jóváhagyod a sütik (cookie-k) használatát. Ha többet szeretnél tudni a sütik használatáról és kezeléséről, kérjük, fogadd el a cookie-kkal kapcsolatos irányelveket.

top