éjszakai vonat Bar - Belgrád

B432 éjszakai vonat Bar és Belgrád között. Hol vásárold meg a jegyeket? Menetrend információk, ülő-, fekvő- és hálóhelyek.

Vásárolj vonatjegyet a pályaudvaron. Figyelem: néhány országban a jegypénztárakban kezelési díjat kell fizetned. A jegy megvásárolható a kiindulási országban a pályaudvaron, és esetenként más országokban is.

Schedule
Pályaudvar érkezés Indulás
ME Bar (Željeznička Stanica) 19:00
ME Sutomore (Željeznička Stanica) 19:12 19:16
ME Podgorica (Željeznička Stanica) 19:57 20:10
ME Kolašin (Željeznička Stanica) 21:29 21:30
ME Mojkovac (Željeznička Stanica) 21:47 21:48
ME Bijelo Polje (Željeznička Stanica) 22:13 22:43
RS Prijepolje   00:17 00:18
RS Priboj   01:19 01:20
RS Užice   03:20 03:25
RS Požega   03:46 03:47
RS Valjevo   05:13 05:14
RS Belgrád (Main station) 07:06

Nem kell átszállnod. A megadott időpontok tájékoztató jellegűek.

A járat a következő napokon elérhető (1=hétfő / 7=vasárnap)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Utazás ezen az útvonalon, ellenkező irányba:

B433 / Belgrád-Bar
Icon
Kategória
Ülés | 2. osztály Buy
Ülés | 1. osztály Buy
Fekvőhely (kusett) 6 | 6 ágyas fülke | 2. osztály Buy
Fekvőhely (kusett) 4 | 4 ágyas fülke | 2. osztály Buy
Hálóhely 3 | 3 ágyas fülke | saját mosdó | 2. osztály Buy
Hálóhely 2 | 2 ágyas fülke | saját mosdó | 2. osztály Buy
Hálóhely 1 | 1 ágyas fülke | saját mosdó | 1. osztály Buy
A jegyárak megtekintéséhez kérjük, kattints a foglalási linkekre. Az árak az útvonal, a vásárlási dátum és a kategória függvényében változhatnak.

Kategória: Csak az elérhető kategóriákat mutatjuk.

Eurail: ha vonatjeggyel szeretnél utazni ezen az útvonalon a(z) Eurail bérlet helyett, itt megtekintheted az árakat és a foglalási lehetőségeket.

HELP

Vannak még kérdéseid, vagy segítségre lenne szükséged? Kérdezz minket nyugodtan, barátságos fórumunkban mindig részletes segítséget fogsz kapni.

Need a cheap place to sleep? We recommend booking.com

IN
OUT

a railcc-ről: Mi mind valódi utazók vagyunk. Hiteles, megalapozott tanácsokkal és trükkökkel segítjük vonatos utazásodat.

a rail.cc partnerei és barátai
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

SÜTIK: a railcc weboldalának használatával, Adatvédelmi Nyilatkozatunk értelmében jóváhagyod a sütik (cookie-k) használatát. Ha többet szeretnél tudni a sütik használatáról és kezeléséről, kérjük, fogadd el a cookie-kkal kapcsolatos irányelveket.

top