νυχτερινό τρένο Πράγα - Κόσιτσε
LEO Express 1367 (LE 1367)
Νυχτερινό τρένο LE 1367 από Πράγα προς Κόσιτσε. Από που να αγοράσετε εισητήρια. Πληροφορίες προγράμματος, καθίσματα, κλινοθέσεις και κρεβάτια.
σταθμός | άφιξη | αναχώρηση |
---|---|---|
Πράγα (Hlavní Nádraží (hl.n.)) | 20:10 | |
Πράγα (Libeň ) | 20:15 | 20:16 |
Kolín (Nádraží) | 20:45 | 20:46 |
Παρντουμπίτσε (hl.n.) | 21:03 | 21:04 |
Όλομουτς (hl.n.) | 22:17 | 22:18 |
Přerov (Nádraží) | 22:31 | 22:32 |
Hranice na Moravě (Nádraží) | 22:52 | 22:53 |
Οστράβα (Svinov) | 23:22 | 23:23 |
Οστράβα (hl.n.) | 23:30 | 23:31 |
Bohumín (Nádraží) | 23:41 | 23:42 |
Karviná (hl.n.) | 00:01 | 00:02 |
Čadca (Železničná stanica Čadca) | 00:51 | 00:52 |
Ζίλινα (Station) | 01:13 | 01:14 |
Ružomberok (Station) | 01:56 | 01:57 |
Λιπτόβσκι Μίκουλας (Station) | 02:13 | 02:14 |
Štrba (Station) | 02:39 | 02:40 |
Poprad (Station) | 02:58 | 02:59 |
Spišská Nová Ves (Station) | 03:16 | 03:17 |
Πρεσόβ (Station) | 04:03 | 04:08 |
Kysak (Station) | 04:25 | 04:26 |
Κόσιτσε (Station) | 04:38 |
Δεν χρειάζετε να αλλάξετε το τρένο. Οι ώρες είναι μόνο προς πληροφόρηση.
σύνδεση διαθέσιμη στις ακόλουθες ημέρες εβδομάδας (1=Δευτέρα / 7=Κυριακή)
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
Ταξιδέψτε σε αυτή τη διαδρομή από την αντίθετη κατεύθυνση.
LE 1350 / Κόσιτσε-Πράγακατηγορία θέσης: μόνο στις παρακάτω διαθέσιμες κατηγορίες.
Eurail: αν θέλετε να ταξιδέψετε αυτήν τη διαδρομή με Eurail αντί με εισιτήρια τρένων, ρίξτε μια ματιά εδώ για τέλη κράτησης και περαιτέρω πληροφορίες.
Έχετε περισσότερες ερωτήσεις και χρειάζεστε βοήθεια; Μην διστάσετε να ρωτήσετε στο φιλικό φόρουμ μας, όπου θα έχετε πάντα αναλυτική βοήθεια.