Yöjunat München - Rijeka

Yöjuna EN 60463 kaupungista München kaupunkiin Rijeka. Mistä ostaa lippuja. Aikataulutietoa, istuinpaikat, lepopaikat ja makuuvaunut.

Osta junalippu juna-asemalta. Huom: joissakin maissa peritään palvelumaksu lipputiskiltä ostetuista lipuista. Lipun voi ostaa lähtömaassa sijaitsevalta juna-asemalta, joskus myös muista maista.

Schedule
Asema Saapuminen Lähtö
DE München (Hauptbahnhof) 23:35
DE München (Ostbahnhof) 23:44 23:46
DE Rosenheim (Hauptbahnhof) 00:16 00:18
AT Salzburg (Hauptbahnhof) 01:19 01:34
AT Villach (Hauptbahnhof) 03:51 04:15
SI Jesenice (Železniška postaja) 04:55 05:05
SI Bled (Lesce Bled) 05:16 05:17
SI Kranj   05:38 05:39
SI Ljubljana (Železniška postaja) 05:59 06:35
SI Postojna   07:31 07:32
SI Pivka   07:44 07:45
SI Ilirska Bistrica   07:59 08:14
HR Šapjane   08:28 08:43
HR Opatija   09:08 09:09
HR Rijeka (Glavni kolodvor) 09:25

Sinun ei pidä vaihtaa junaa. Ajat ovat vain tiedoksi.

Yhteys saatavilla näinä viikonpäivinä (1=Maanantai / 2=Tiistai / 3=Keskiviikko / 4=Torstai / 5=Perjantai / 6=Lauantai / 7=Sunnuntai)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Matkusta tällä reitillä vastakkaiseen suuntaan:

EN 480 / Rijeka-München
Icon
Luokka
Istuinvaunu | 2. luokka Buy
Lepovaunupaikka 6 | 6 sängyn vaunuosasto | 2. luokka Buy
Lepovaunupaikka 4 | 4 sängyn vaunuosasto | 2. luokka Buy
Makuuvaunupaikka 3 | 3 sängyn vaunuosasto | oma pesuallas | 2. luokka Buy
Makuuvaunupaikka 2 | 2 sängyn vaunuosasto | oma pesuallas | 2. luokka Buy
Makuuvaunupaikka 1 | 1 sängyn vaunuosasto | oma pesuallas | 2. luokka Buy
Huom: nähdäksesi lippujen hinnat seuraa varauslinkkejä. Hinnat voivat vaihdella riippuen valitusta reitistä, ostopäivästä ja mukavuusluokasta.

Luokka: Vain saatavilla olevat luokat ovat listattuina.

Seuraavat junat voivat toimia vaihtoehtoisina yhteyksinä:

EN 50463 / München-Zagreb

Eurail: jos haluat matkustaa tällä reitillä Eurail-lipulla tavallisten junalippujen sijasta, voit tutustua varausmaksuihin ja muihin lisätietoihin täällä.

HELP

Onko sinulla lisäkysymyksiä tai tarvitsetko apua? Voit kysyä neuvoa ystävälliseltä keskustelufoorumiltamme, josta saat aina asiantuntevaa apua.

Etsitkö edullista yöpaikkaa? Suosittelemme booking.comia

IN
OUT

tietoa railcc:stä: Me olemme aitoja matkailijoita ja tarjoamme rehellisiä ja perusteltuja neuvoja ja vinkkejä junamatkaasi varten.

rail.cc yhteistyökumppanit ja ystävät
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

EVÄSTEET: käyttämällä railcc-sivustoa hyväksyt tietosuojakäytäntömme mukaisen evästeiden käytön. Saadaksesi lisätietoja evästeistä ja niiden käytöstä, pyydämme sinua hyväksymään evästekäytäntömme.

top