Yöjuna Budapest - Varsova
EuroNight 476/456/406 (EN 476/456/406)

Yöjuna EN 476/456/406 kaupungista Budapest kaupunkiin Varsova. Mistä ostaa lippuja. Aikataulutietoa, istuinpaikat, lepopaikat ja makuuvaunut.

Osta junalippu juna-asemalta. Huom: joissakin maissa peritään palvelumaksu lipputiskiltä ostetuista lipuista. Lipun voi ostaa lähtömaassa sijaitsevalta juna-asemalta, joskus myös muista maista.

Convenient and comfortable night train from Budapest via Krakow to Warsaw.
Schedule
Asema Saapuminen Lähtö
HU Budapest (Keleti) 19:30
HU Vác   20:07 20:08
SK Štúrovo   20:37 20:40
SK Nové Zámky   21:06 21:10
SK Bratislava (hl.st.) 22:03 22:10
SK Kúty   22:47 22:49
CZ Břeclav (Nádraží) 23:01 23:50
CZ Ostrava (hl.n.) 01:30 01:32
CZ Bohumín (Nádraží) 01:39 03:18
PL Zebrzydowice   03:40 03:41
PL Czechowice-Dziedzice   04:05 04:06
PL Oświęcim   04:51 04:52
PL Krakova (Glowny) 06:17 06:22
PL Miechów   06:49 06:50
PL Varsova (Zachodnia) 09:08 09:09
PL Varsova (Centralna) 09:14 09:35
PL Varsova (Wschodnia) 09:41

Sinun ei pidä vaihtaa junaa. Ajat ovat vain tiedoksi.

Yhteys saatavilla näinä viikonpäivinä (1=Maanantai / 2=Tiistai / 3=Keskiviikko / 4=Torstai / 5=Perjantai / 6=Lauantai / 7=Sunnuntai)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Matkusta tällä reitillä vastakkaiseen suuntaan:

EN 407/477 / Varsova-Budapest
Icon
Luokka
Istuinvaunu | 2. luokka Buy
Lepovaunupaikka 6 | 6 sängyn vaunuosasto | 2. luokka Buy
Lepovaunupaikka 4 | 4 sängyn vaunuosasto | 2. luokka Buy
Makuuvaunupaikka 3 | 3 sängyn vaunuosasto | oma pesuallas | 2. luokka Buy
Makuuvaunupaikka 2 | 2 sängyn vaunuosasto | oma pesuallas | 2. luokka Buy
Makuuvaunupaikka 2 | 2 sängyn vaunuosasto | oma suihku + WC | 1. luokka Buy
Makuuvaunupaikka 1 | 1 sängyn vaunuosasto | oma pesuallas | 1. luokka Buy
Makuuvaunupaikka 1 | 1 sängyn vaunuosasto | oma suihku + WC | 1. luokka Buy
Huom: nähdäksesi lippujen hinnat seuraa varauslinkkejä. Hinnat voivat vaihdella riippuen valitusta reitistä, ostopäivästä ja mukavuusluokasta.

Luokka: Vain saatavilla olevat luokat ovat listattuina.

Eurail: jos haluat matkustaa tällä reitillä Eurail-lipulla tavallisten junalippujen sijasta, voit tutustua varausmaksuihin ja muihin lisätietoihin täällä.

HELP

Onko sinulla lisäkysymyksiä tai tarvitsetko apua? Voit kysyä neuvoa ystävälliseltä keskustelufoorumiltamme, josta saat aina asiantuntevaa apua.

Etsitkö edullista yöpaikkaa? Suosittelemme booking.comia

IN
OUT

tietoa railcc:stä: Me olemme aitoja matkailijoita ja tarjoamme rehellisiä ja perusteltuja neuvoja ja vinkkejä junamatkaasi varten.

rail.cc yhteistyökumppanit ja ystävät
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

Cookies: we use cookies for the functionality of rail.cc and statistics - and take care of your personal privacy! There are other companies (Google, Yandex) which tools we have to use, which also place cookies. By the use of rail.cc you agree to the use of cookies in accordance with our privacy policy. For further information about the use and management of our cookies, we ask you to accept our cookies policy. If you can not accept, you have to leave rail.cc.

top