Interrail yöjunat Lontoo - Aberdeen
The Highland Caledonian Sleeper (CAL)

Interrail yöjuna kaupungista Lontoo kaupunkiin Aberdeen: CAL. Mistä ostaa varaukset. Aikataulutietoa. Istuinpaikat/lepopaikat/makuuvaunut.

Osta varaus juna-asemalta. Varauksia voi yleensä ostaa juna-asemilta kaikissa niissä maissa, joiden läpi kyseinen juna kulkee. Useissa maissa, erityisesti Keski- ja Itä-Euroopassa, varauksia voi ostaa myös muiden maiden juniin. Tietyissä maissa (esim. Alankomaissa ja Espanjassa) lipputiskillä tehdyistä varauksista veloitetaan palvelumaksu.

Train is available in London from 2015. Vacate cabins in Aberdeen at 0800.
interrail Plus

Osta virallinen Interrail-lippusi rail.cc/interrail.eu partnerikaupasta. Saat käyttöösi ilmaisen rail.cc PLUS-tilin. Sama palvelu, hinnat ja kaupan ehdot kuin ostaessasi virallisesta kaupasta. Ostoksellasi tuet rail.cc:n tarjoamaa ilmaista tietoa. Kiitos!

interrail osta nyt
Schedule
Asema Saapuminen Lähtö
UK Lontoo (Euston) 20:57
UK Watford (Junction) 21:17
UK Crewe (Station) 23:34
UK Preston (Station) 00:33
UK Inverkeithing (Station) 04:58
UK Kirkcaldy (Station) 05:18
UK Leuchars (Station) 05:46
UK Dundee (Station) 06:08
UK Carnoustie (Station) 06:23
UK Arbroath (Station) 06:31
UK Montrose (Station) 06:48
UK Stonehaven (Station) 07:13
UK Aberdeen (Station) 07:34

Sinun ei pidä vaihtaa junaa. Ajat ovat vain tiedoksi.

Yhteys saatavilla näinä viikonpäivinä (1=Maanantai / 2=Tiistai / 3=Keskiviikko / 4=Torstai / 5=Perjantai / 6=Lauantai / 7=Sunnuntai)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Icon
Luokka
Lepotuoli | 2. luokka €free
Makuuvaunupaikka 2 | 2 sängyn vaunuosasto | oma pesuallas | 2. luokka €90
Makuuvaunupaikka 1 | 1 sängyn vaunuosasto | oma pesuallas | 1. luokka €90
Huom: nähdäksesi lippujen hinnat seuraa varauslinkkejä. Hinnat voivat vaihdella riippuen valitusta reitistä, ostopäivästä ja mukavuusluokasta.

Luokka: Vain saatavilla olevat luokat ovat listattuina.

HELP

Onko sinulla lisäkysymyksiä tai tarvitsetko apua? Voit kysyä neuvoa ystävälliseltä keskustelufoorumiltamme, josta saat aina asiantuntevaa apua.

Etsitkö edullista yöpaikkaa? Suosittelemme booking.comia

IN
OUT

tietoa railcc:stä: Me olemme aitoja matkailijoita ja tarjoamme rehellisiä ja perusteltuja neuvoja ja vinkkejä junamatkaasi varten.

rail.cc yhteistyökumppanit ja ystävät
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

EVÄSTEET: käyttämällä railcc-sivustoa hyväksyt tietosuojakäytäntömme mukaisen evästeiden käytön. Saadaksesi lisätietoja evästeistä ja niiden käytöstä, pyydämme sinua hyväksymään evästekäytäntömme.

top