قطار های شب اشوینواویشچه - پرزمیسی
Twoje Linie Kolejowe 83192/83193 Przemyslanin (TLK 83192/3)
قطار شب TLK 83192/3 از اشوینواویشچه به پرزمیسی. از کجا باید بلیط خرید. اطلاعات مربوط به زمانبندی، صندلی ها، صندلی های تختخواب شو و واگن های تختخواب دار.
ایستگاه | ورود | عزیمت |
---|---|---|
اشوینواویشچه | 18:26 | |
میدزیزدرویه | 18:38 | 18:40 |
Wysoka Kamieńska | 19:03 | 19:04 |
گولنیو | 19:22 | 19:23 |
شچچین (Glowny) | 19:52 | 20:22 |
شچچین (Dabie) | 20:35 | 20:36 |
Stargard Szczeciński | 20:54 | 20:55 |
Choszczno | 21:15 | 21:16 |
Dobiegniew | 21:35 | 21:36 |
Krzyż Wielkopolski | 21:52 | 22:11 |
Wronki | 22:31 | 22:32 |
Szamotuły | 22:45 | 22:46 |
پوزنان (Główny) | 23:11 | 23:14 |
Ostrów Wielkopolski | 00:24 | 00:25 |
Kluczbork | 01:20 | 01:21 |
Lubliniec | 01:51 | 01:52 |
کاتوویتس (Główny) | 03:07 | 03:27 |
Mysłowice | 03:48 | 03:49 |
Jaworzyna Śląska | 04:03 | 04:04 |
Trzebinia | 04:29 | 04:31 |
کششوویتسه | 04:56 | 04:58 |
کراکوف (Glowny) | 05:22 | 05:38 |
کراکوف (Plaszow) | 05:45 | 05:46 |
Bochnia | 06:14 | 06:15 |
Brzesko | 06:24 | 06:25 |
Tarnów | 06:41 | 06:42 |
Dębica | 07:01 | 07:02 |
Rzeszów | 07:30 | 07:32 |
Łańcut | 07:43 | 07:44 |
Przeworsk | 07:58 | 07:59 |
Jarosław | 08:09 | 08:10 |
پرزمیسی | 08:46 | 08:47 |
پرزمیسی | 08:51 |
نیازی به تغییر قطار نیست. زمان ها فقط برای اطلاع تان آورده شده اند.
راه ارتباطی در این روز های هفته وجود دارد (1=دوشنبه / 7=یک شنبه)
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
سفر در این مسیر در جهت عکس:
TLK 38192/3 / پرزمیسی-اشوینواویشچهدسته بندی: فقط دسته بندی های قابل دسترسی فهرست شده اند.
Eurail: اگر می خواهید در این مسیر به جای بلیط قطار با Eurail سفر کنید، برای هزینه های رزرو و اطلاعات بیش تر اینجا را ببینید.
آیا سؤالات بیش تری دارید و نیازمند کمک هستید؟ از مطرح کردن سؤال تان در انجمن دوستانه ما، جایی که همیشه کمک مفصلی دریافت می کنید، دریغ نکنید.