قطار های شب Interrail اسلو - استاوانگر
Regiontog 745 (RT 745)

قاطر شب Interrail از اسلو به استاوانگر: RT 745. از کجا باید بلیط خرید. اطلاعات مربوط به زمانبندی. صندلی ها/صندلی های تختخواب شو/واگن های تختخواب دار

Buy the reservation at a railway station. Reservations are usually available at stations in all countries where a particular train runs through. In many countries, especially in central and eastern Europe you can also buy reservations for trains in other countries. In some countries (for instance in the Netherlands or Spain) you have to pay a service fee at the ticket counter.

Comfortable overnight train from Oslo to Stavanger. Like all night trains operated by NSB, the train conveys comfortable sleeping cars with two beds per compartment as well as 2nd class seats and a restaurant car.

If you want to travel in a sleeping car, you always have to book a whole compartment, whether you are travelling alone or in pairs. The price remains the same. The berths are amongst the most comfortable in Europe and certainly recommended. Shower and breakfast deals available at selected hotels at Oslo and Stavanger for sleeping car passengers.

If you prefer to travel cheaper, you can travel in regular 2nd class seats. These are the same as on daytime services. Seats can be reclined slightly. Passengers in seated accomodation get a free "night pack" with blanket, pillow, ear plugs and eye mask.

Check in at the NSB Kafe restaurant car from 22:05. Sleeping car passengers can remain onboard until 07:30 at Stavanger.
interrail Plus

مجوز Interrail رسمی خود را از فروشگاه شریک rail.cc/interrail.eu خریداری کنید. یک حساب کاربری PLUS به صورت رایگان در rail.cc دریافت کنید. دارای همان خدمات، قیمت ها و شرایطی است که در فروشگاه رسمی ارائه می شود. با خرید خود از اطلاعات رایگان ارائه شده در rail.cc حمایت می کنید. با تشکر از شما!

interrail از اینجا خرید کنید
Schedule
ایستگاه ورود عزیمت
NO اسلو (Central) 22:25
NO Lysaker (Stasjon) 22:36
NO Asker (Stasjon) 22:47
NO Drammen (Stasjon) 23:00
NO Hokksund (Stasjon) 23:18
NO Kongsberg (Stasjon) 23:41 23:44
NO Nordagutu   00:19 00:20
NO Lunde (Stasjon) 00:47 00:48
NO Drangedal (Stasjon) 01:11 01:12
NO Neslandsvatn (Stasjon) 01:24 01:25
NO Gjerstad (Stasjon) 01:38 01:39
NO Nelaug (Stasjon) 02:20 02:21
NO Vennesla (Stasjon) 03:16 03:17
NO Kristiansand (Stasjon) 03:30 03:47
NO Sira (Stasjon) 05:11 05:12
NO Moi (Stasjon) 05:19 05:20
NO Egersund (Stasjon) 05:58 06:05
NO Bryne (Stasjon) 06:45
NO Sandnes (Sentrum) 07:02
NO استاوانگر (Stasjon) 07:20

نیازی به تغییر قطار نیست. زمان ها فقط برای اطلاع تان آورده شده اند.

راه ارتباطی در این روز های هفته وجود دارد (1=دوشنبه / 7=یک شنبه)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

سفر در این مسیر در جهت عکس:

RT 744 / استاوانگر-اسلو
Icon
دسته بندی
صندلی | درجه 2 €5,10
واگن تختخواب دار 2 | 2 جای خواب | امکانات شستشوی خصوصی | درجه 2 €47,80
واگن تختخواب دار 1 | 1 جای خواب | امکانات شستشوی خصوصی | درجه 2 €95,50
توجه: برای هزینه بلیط ها از لینک های رزرو ارائه شده استفاده کنید. قیمت ها ممکن است بسته به مسیر، تاریخ خرید و دسته بندی راحت متغیر باشد.

دسته بندی: فقط دسته بندی های قابل دسترسی فهرست شده اند.

Sleeper compartment
Power plug in sleeper compartment
Sleeper compartment
Sleeper compartment
Sleeper compartment
HELP

آیا سؤالات بیش تری دارید و نیازمند کمک هستید؟ از مطرح کردن سؤال تان در انجمن دوستانه ما، جایی که همیشه کمک مفصلی دریافت می کنید، دریغ نکنید.

به مکان ارزانی برای خواب نیاز دارید؟ ما booking.com را توصیه می کنیم

IN
OUT

درباره railcc: ما مسافران واقعی هستیم و نکته ها و ترفند های صادقانه و منطقی ای را بر

rail.cc شریک و دوست
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

COOKIES: با استفاده از وب سایت railcc، برای استفاده از کوکی ها مطابق با سیاست حفظ حریم خصوصی ما موافقت می کنید. برای کسب اطلاعات بیش تر در مورد استفاده و مدیریت کوکی های وب سایت ما، از شما می خواهیم با سیاست کوکی های ما موفقت کنید.

top