Nattog Świnoujście - Przemyśl
Twoje Linie Kolejowe 83192/83193 Przemyslanin (TLK 83192/3)
Nattog TLK 83192/3 fra Świnoujście til Przemyśl. Hvor køber man bileter. Tidsplaner, sæder, liggepladser og sveller.
Togstation | Ankomst | Afgang |
---|---|---|
Świnoujście | 18:26 | |
Międzyzdroje | 18:38 | 18:40 |
Wysoka Kamieńska | 19:03 | 19:04 |
Goleniów | 19:22 | 19:23 |
Stettin (Glowny) | 19:52 | 20:22 |
Stettin (Dabie) | 20:35 | 20:36 |
Stargard Szczeciński | 20:54 | 20:55 |
Choszczno | 21:15 | 21:16 |
Dobiegniew | 21:35 | 21:36 |
Krzyż Wielkopolski | 21:52 | 22:11 |
Wronki | 22:31 | 22:32 |
Szamotuły | 22:45 | 22:46 |
Poznan (Główny) | 23:11 | 23:14 |
Ostrów Wielkopolski | 00:24 | 00:25 |
Kluczbork | 01:20 | 01:21 |
Lubliniec | 01:51 | 01:52 |
Katowice (Główny) | 03:07 | 03:27 |
Mysłowice | 03:48 | 03:49 |
Jaworzyna Śląska | 04:03 | 04:04 |
Trzebinia | 04:29 | 04:31 |
Krzeszowice | 04:56 | 04:58 |
Kraków (Glowny) | 05:22 | 05:38 |
Kraków (Plaszow) | 05:45 | 05:46 |
Bochnia | 06:14 | 06:15 |
Brzesko | 06:24 | 06:25 |
Tarnów | 06:41 | 06:42 |
Dębica | 07:01 | 07:02 |
Rzeszów | 07:30 | 07:32 |
Łańcut | 07:43 | 07:44 |
Przeworsk | 07:58 | 07:59 |
Jarosław | 08:09 | 08:10 |
Przemyśl | 08:46 | 08:47 |
Przemyśl | 08:51 |
Du behøver ikke at skifte tog. Tiderne er kun for information.
Forbindelse til rådighed på disse ugedage (1=mandag / 7=søndag)
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
Rejs denne rute i modsat retning:
TLK 38192/3 / Przemyśl-ŚwinoujścieKategori: Kun de tilgængelige kategorier er listede.
[JERNBANE PASS]: hvis du vil rejse på denne rute med et [JERNBANE PASS] istedet for togbilletter, så tag et kig på reseveringsgebyrene og yderlig information her.
Har du yderligere spørgsmål og brug for hjælp? Tøv ikke med at spørge i vores venlige forum, hvor du altid få detaljeret hjælp.