НОЩНИ ВЛАКОВЕ ЦЮРИХ-ГРАЦ

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | ЦЮРИХ-ГРАЦ | EN 465 | RAILCC

Нощни влакове EN 465 от Цюрих до Грац. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.



Comfortable and fast "nightjet" night train from Zurich to Graz. Conveys car carriers between Feldkirch and Graz.



Runs between Zurich and Schwarzach-St. Veit together with the night train from Zurich toZagreb.

КУПЕТЕ СВОЯ БИЛЕТ ЗА ВЛАК ТУК
ГАРА

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

ch Цюрих HB

20:40

ch Sargans Bahnhof

21:37

ch Buchs SG Bahnhof

22:05

at Feldkirch Bahnhof

22:20

22:45

at Bludenz Bahnhof

22:58

23:01

at Sankt Anton am Arlberg Bahnhof

23:43

23:45

at Landeck Landeck-Zams

00:07

00:09

at Инсбрук Hauptbahnhof

00:54

00:56

at Jenbach Bahnhof

01:17

01:19

at Wörgl Hauptbahnhof

01:36

01:38

at Schwarzach Schwarzach-Sankt Veit

03:17

03:24

at Bischofshofen Bahnhof

03:36

03:38

at Schladming Bahnhof

04:15

04:16

at Stainach Stainach-Irdning

04:46

04:47

at Liezen Bahnhof

04:56

04:57

at Selzthal Bahnhof

05:04

05:13

at Sankt Michael in Obersteiermark Bahnhof

05:50

05:51

at Leoben Hauptbahnhof

05:59

06:01

at Брук ан дер Мур Bahnhof

06:12

06:20

at Грац Hauptbahnhof

07:00

Runs between Zurich and Schwarzach-St. Veit together with the night train from Zurich toZagreb.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: EN 464 / Грац-Цюрих

категория

Място | 2ра класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 2ра класа

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

Специална цена: Много ограничена специална оферта. Може да се резервира само няколко седмици предварително.
Определените дати и часове са задължителни. Тази цена включва основен билет и такси за резервация.

HELP

Interrail: ако искате да пътувате по този маршрут с Interrail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click