НОЩНИ ВЛАКОВЕ ZAKOPANE-GDYNIA

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | ZAKOPANE-GDYNIA | TLK 35170/1 | RAILCC

Нощни влакове TLK 35170/1 от Zakopane до Gdynia. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Night train from Zakopane in the High Tatra Mountains via Warsaw to the Tricity (Gdynia/Sopot/Gdansk) on the Baltic Sea. Conveys sleeping and couchette cars as well as 2nd and 1st class carriages.

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

pl Zakopane

22:52

pl Poronin

22:59

23:00

pl Biały Dunajec

23:04

23:05

pl Нови Тарг

23:14

23:15

pl Chabówka

23:42

23:55

pl Йорданов

00:07

00:08

pl Маков Подхалянски

00:24

00:25

pl Суха Бескидзка

00:32

00:46

pl Калвария Зебжидовска

01:11

01:12

pl Скавина

01:34

01:35

pl Краков Plaszow

01:50

02:25

pl Краков Glowny

02:32

02:35

pl Miechów

03:03

03:04

pl Варшава Zachodnia

06:14

06:16

pl Варшава Centralna

06:20

06:25

pl Варшава Wschodnia

06:31

06:34

pl Легьоново

06:48

06:49

pl Нови Двур Мазовецки

06:58

06:59

pl Нови Двур Мазовецки

07:03

07:04

pl Ciechanów

07:32

07:33

pl Млава

07:49

07:50

pl Działdowo

08:01

08:02

pl Iława

08:25

08:36

pl Prabuty

08:54

08:55

pl Malbork

09:14

09:15

pl Tczew

09:28

09:29

pl Гданск Glowny

09:46

09:49

pl Гданск

09:53

09:54

pl Гданск

09:58

09:59

pl Sopot

10:03

10:04

pl Gdynia Główna

10:13

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: TLK 53170/1 / Gdynia-Zakopane

категория

Място | 2ра класа

Място | 1ва класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Кушет 3 | Купе с 3 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Note: for ticket fares please follow the given booking links. Prices may vary depending on the route, purchase date and comfort category.

категория: Само наличните категории са описани.

The following trains might be an alternative connection for you:

TLK 34190 / Zakopane-Gdynia
Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click