НОЩНИ ВЛАКОВЕ ВАРШАВА-ШКЛЯРСКА ПОРЕМБА

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | ВАРШАВА-ШКЛЯРСКА ПОРЕМБА | TLK 18171 | RAILCC

Нощни влакове TLK 18171 от Варшава до Шклярска Поремба. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Night train from Warsaw via Wroclaw and Jelenia Gora to Szklarska Poreba in the Giant Mountains on the border to Czech Republic. Conveys sleeping car and 2nd class carriages.

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

pl Варшава Wschodnia

22:54

pl Варшава Centralna

23:00

23:05

pl Варшава Zachodnia

23:09

23:11

pl Sochaczew

23:42

23:43

pl Łowicz

00:00

00:01

pl Kutno Stacja Kolejowa

00:29

00:34

pl Koło

01:06

01:07

pl Konin Stacja Kolejowa

01:25

01:26

pl Września

01:57

01:58

pl Познан Główny

02:32

03:12

pl Ярочин

03:58

03:59

pl Остров Велкополски

04:30

04:32

pl Олешница

05:24

05:25

pl Wrocław

05:46

05:47

pl Wrocław

05:53

05:54

pl Wrocław Glowny

06:00

06:45

pl Явожина Шльонска

07:28

07:29

pl Швебоджице

07:38

07:40

pl Wałbrzych

07:54

07:56

pl Wałbrzych

08:06

08:07

pl Богушов-Горце

08:15

08:16

pl Sędzisław

08:26

08:27

pl Marciszów

08:32

08:33

pl Janowice Wielkie

08:41

08:42

pl Jelenia Góra

08:57

09:52

pl Jelenia Góra

10:02

10:03

pl Piechowice

10:14

10:15

pl Шклярска Поремба

10:28

10:29

pl Шклярска Поремба

10:34

10:35

pl Шклярска Поремба

10:39

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: TLK 66116 / Шклярска Поремба-Варшава

категория

Място | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Note: for ticket fares please follow the given booking links. Prices may vary depending on the route, purchase date and comfort category.

категория: Само наличните категории са описани.

Interrail: ако искате да пътувате по този маршрут с Interrail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click