НОЩНИ ВЛАКОВЕ ВАРШАВА-ШВИНОУЙШЧЕ

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | ВАРШАВА-ШВИНОУЙШЧЕ | TLK 18170/1 | RAILCC

Нощни влакове TLK 18170/1 от Варшава до Швиноуйшче. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Night train from Warsaw via Szczecin to Swinoujscie. Conveys sleeping and couchette cars and 2nd class carriages.

Train will be diverted between Kutno and Poznan via Gniezno from 10 June 2017.

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

pl Варшава Wschodnia

22:54

pl Варшава Centralna

23:00

23:05

pl Варшава Zachodnia

23:09

23:11

pl Sochaczew

23:42

23:43

pl Łowicz

00:00

00:01

pl Kutno Stacja Kolejowa

00:29

00:34

pl Koło

01:06

01:07

pl Konin Stacja Kolejowa

01:25

01:26

pl Września

01:57

01:58

pl Познан Główny

02:32

03:12

pl Szamotuły

03:36

03:37

pl Wronki

03:49

03:50

pl Krzyż Wielkopolski

04:10

04:20

pl Dobiegniew

04:35

04:36

pl Choszczno

04:55

04:57

pl Stargard Szczeciński

05:17

05:22

pl Шчечин Dabie

05:39

05:40

pl Шчечин Glowny

05:54

06:20

pl Голеньов

06:49

06:50

pl Wysoka Kamieńska

07:10

07:11

pl Międzyzdroje

07:32

07:34

pl Швиноуйшче

07:46

Train will be diverted between Kutno and Poznan via Gniezno from 10 June 2017.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: TLK 81170/1 / Швиноуйшче-Варшава

категория

Място | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Кушет 3 | Купе с 3 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Note: for ticket fares please follow the given booking links. Prices may vary depending on the route, purchase date and comfort category.

категория: Само наличните категории са описани.

HELP

Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click