НОЩНИ ВЛАКОВЕ ВАРШАВА-КИЕВ

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | ВАРШАВА-КИЕВ | 1201 | RAILCC

Нощни влакове 1201 от Варшава до Киев. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

pl Варшава Zachodnia

16:30

pl Варшава Centralna

16:35

16:50

pl Варшава Wschodnia

16:58

17:00

pl Pilava

17:44

17:46

pl Dęblin

18:17

18:19

pl Puławy

18:34

18:36

pl Люблин

19:11

19:16

pl Chełm

20:12

20:14

pl Dorohusk

20:36

21:16

ua Yahodyn

22:30

00:25

ua Kovel

01:30

02:15

ua Manevychi

03:12

03:14

ua Rafalivka

03:46

03:49

ua Sarny

04:35

04:38

ua Klesiv

05:01

05:05

ua Tomashhorod

05:19

05:23

ua Rokytne

05:35

05:40

ua Olevsk

06:20

06:22

ua Novi Bilokorovychi

07:01

07:03

ua Luhyny

07:29

07:30

ua Korosten

07:57

08:17

ua Malyn

08:58

09:00

ua Киев Pass

10:35

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

категория
Note: for ticket fares please follow the given booking links. Prices may vary depending on the route, purchase date and comfort category.

категория: Само наличните категории са описани.

HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click