НОЩНИ ВЛАКОВЕ ВАРШАВА-КИЕВ

Нощни влакове 1201 от Варшава до Киев. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.



Купете своите билети за влак за Русия и съседните страни лесно и сигурно тук. Онлайн магазин на RealRussia, експертите за пътуване с влак в Русия.


Купи своя билет на автогарата или от сайта на автобусната компания.

гара пристигане тръгване

PL Варшава Zachodnia

16:30

PL Варшава Centralna

16:35

16:50

PL Варшава Wschodnia

16:58

17:00

PL Pilava

17:44

17:46

PL Dęblin

18:17

18:19

PL Puławy

18:34

18:36

PL Люблин

19:11

19:16

PL Chełm

20:12

20:14

PL Dorohusk

20:36

21:16

UA Yahodyn

22:30

00:25

UA Kovel

01:30

02:15

UA Manevychi

03:12

03:14

UA Rafalivka

03:46

03:49

UA Sarny

04:35

04:38

UA Klesiv

05:01

05:05

UA Tomashhorod

05:19

05:23

UA Rokytne

05:35

05:40

UA Olevsk

06:20

06:22

UA Novi Bilokorovychi

07:01

07:03

UA Luhyny

07:29

07:30

UA Korosten

07:57

08:17

UA Malyn

08:58

09:00

UA Киев Pass

10:35

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

категория
Бележка: за цените на билетите, моля, последвай дадените линкове за резервация. Цените може да варират в зависимост от маршрута, датата на покупка и комфорта на категорията.

категория: Само наличните категории са описани.

HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click