НОЩНИ ВЛАКОВЕ ТИМИШОАРА-ЯШ

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | ТИМИШОАРА-ЯШ | IR 1838 | RAILCC

Нощни влакове IR 1838 от Тимишоара до Яш. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

ro Тимишоара Nord

18:00

ro Лугож

19:05

19:06

ro Ilia

20:36

20:37

ro Deva Gara

21:04

21:05

ro Simeria Gara

21:17

21:29

ro Vințu de Jos

22:26

22:27

ro Алба Юлия Alba Iulia

22:38

22:40

ro Teiuș Teius

23:09

23:10

ro Аюд Aiud

23:22

23:23

ro Unirea, Alba Unirea Halta

23:39

23:40

ro Războieni-Cetate

23:46

23:47

ro Клуж Напока Cluj-Napoca

00:57

01:09

ro Деж

02:21

02:23

ro Beclean

02:56

02:58

ro Salva

03:19

03:21

ro Vatra Dornei

05:27

05:29

ro Къмпулунг Молдовенеск

06:41

06:42

ro Suceava

08:11

08:23

ro Verești

08:36

08:38

ro Dolhasca

08:59

09:01

ro Пашкани

09:19

09:21

ro Яш

10:31

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: IR 1837 / Яш-Тимишоара

категория

Място | 2ра класа

Място | 1ва класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 1ва класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 1ва класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Note: for ticket fares please follow the given booking links. Prices may vary depending on the route, purchase date and comfort category.

категория: Само наличните категории са описани.

The following trains might be an alternative connection for you:

IR 1766 / Тимишоара-Яш
Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click