НОЩНИ ВЛАКОВЕ ШКЛЯРСКА ПОРЕМБА-ВАРШАВА

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | ШКЛЯРСКА ПОРЕМБА-ВАРШАВА | TLK 66116 | RAILCC

Нощни влакове TLK 66116 от Шклярска Поремба до Варшава. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Night train from Szklarska Poreba in the Giant Mountains on the border to Czech Republic via Jelenia Gora and Wroclaw to Warsaw. Conveys sleeping car and 2nd class carriages.

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

pl Шклярска Поремба

19:07

pl Шклярска Поремба

19:11

19:12

pl Шклярска Поремба

19:17

19:18

pl Piechowice

19:32

19:33

pl Jelenia Góra

19:51

19:52

pl Jelenia Góra

20:02

20:33

pl Janowice Wielkie

20:45

20:46

pl Marciszów

20:54

20:55

pl Sędzisław

21:01

21:02

pl Богушов-Горце

21:13

21:14

pl Wałbrzych

21:22

21:23

pl Wałbrzych

21:32

21:34

pl Швебоджице

21:47

21:49

pl Явожина Шльонска

21:56

21:57

pl Wrocław Glowny

22:30

23:07

pl Wrocław

23:12

23:13

pl Wrocław

23:18

23:19

pl Олешница

23:40

23:41

pl Остров Велкополски

00:31

00:33

pl Ярочин

01:04

01:05

pl Познан Główny

01:45

02:35

pl Września

03:09

03:10

pl Konin

03:41

03:42

pl Koło

04:01

04:02

pl Kutno

04:38

04:58

pl Łowicz

05:27

05:28

pl Sochaczew

05:44

05:45

pl Варшава Zachodnia

06:17

06:25

pl Варшава Centralna

06:30

06:35

pl Варшава Wschodnia

06:41

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: TLK 18171 / Варшава-Шклярска Поремба

категория

Място | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Note: for ticket fares please follow the given booking links. Prices may vary depending on the route, purchase date and comfort category.

категория: Само наличните категории са описани.

Interrail: ако искате да пътувате по този маршрут с Interrail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click