НОЩНИ ВЛАКОВЕ SYRACUSE-МИЛАНО

Нощни влакове ICN 1584 от Syracuse до Милано. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Train number 1584 on Mondays.

гара пристигане тръгване

IT Syracuse Stazione

13:35

IT Augusta Stazione

13:58

14:00

IT Lentini Stazione

14:22

14:24

IT Катания Centrale

14:47

14:56

IT Acireale Stazione

15:08

15:10

IT Giarre Stazione

15:20

15:22

IT Taormina Stazione

15:37

15:39

IT Месина Centrale

16:25

16:40

IT Вила Сан Джовани Stazione

18:15

18:45

IT Gioia Tauro Stazione

19:19

19:21

IT Rosarno Stazione

19:28

19:30

IT Vibo Valentia Vibo Valentia-Pizzo

19:48

19:50

IT Lamezia Terme Centrale

20:07

20:10

IT Amantea Stazione

20:26

20:28

IT Paola Stazione

20:44

20:47

IT Scalea Stazione

21:22

21:24

IT Maratea Stazione

21:41

21:43

IT Sapri Stazione

21:54

21:56

IT Pisciotta Stazione

22:16

22:18

IT Ascea Stazione

22:24

22:26

IT Vallo della Lucania Stazione

22:34

22:36

IT Agropoli Stazione

22:52

22:54

IT Battipaglia Stazione

23:13

23:15

IT Салерно Stazione

23:30

23:33

IT Ливорно Centrale

05:40

IT Пиза Centrale

05:57

IT Viareggio Stazione

06:17

IT Специя Centrale

06:54

IT Генуа Brignole

08:30

IT Генуа Piazza Principe

08:39

IT Tortona Stazione

09:22

IT Voghera Stazione

09:35

IT Pavia Stazione

09:58

IT Милано Centrale

10:45

Train number 1584 on Mondays.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Пътувай по този маршрут в обратната посока: ICN 1963 / Милано-Syracuse

категория

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 1ва класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Бележка: за цените на билетите, моля, последвай дадените линкове за резервация. Цените може да варират в зависимост от маршрута, датата на покупка и комфорта на категорията.

категория: Само наличните категории са описани.

Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click