НОЩНИ ВЛАКОВЕ SIRACUSA-МИЛАНО

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | SIRACUSA-МИЛАНО | ICN 1584 | RAILCC

Нощни влакове ICN 1584 от Siracusa до Милано. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.



Train number 1584 on Mondays.

гара пристигане тръгване

it Syracuse Stazione

13:35

it Augusta Stazione

13:58

14:00

it Lentini Stazione

14:22

14:24

it Катания Centrale

14:47

14:56

it Acireale Stazione

15:08

15:10

it Giarre Stazione

15:20

15:22

it Taormina Stazione

15:37

15:39

it Месина Centrale

16:25

16:40

it Вила Сан Джовани Stazione

18:15

18:45

it Gioia Tauro Stazione

19:19

19:21

it Rosarno Stazione

19:28

19:30

it Vibo Valentia Vibo Valentia-Pizzo

19:48

19:50

it Lamezia Terme Centrale

20:07

20:10

it Amantea Stazione

20:26

20:28

it Paola Stazione

20:44

20:47

it Scalea Stazione

21:22

21:24

it Maratea Stazione

21:41

21:43

it Sapri Stazione

21:54

21:56

it Pisciotta Stazione

22:16

22:18

it Ascea Stazione

22:24

22:26

it Vallo della Lucania Stazione

22:34

22:36

it Agropoli Stazione

22:52

22:54

it Battipaglia Stazione

23:13

23:15

it Салерно Stazione

23:30

23:33

it Ливорно Centrale

05:40

it Пиза Centrale

05:57

it Viareggio Stazione

06:17

it Специя Centrale

06:54

it Генуа Brignole

08:30

it Генуа Piazza Principe

08:39

it Tortona Stazione

09:22

it Voghera Stazione

09:35

it Pavia Stazione

09:58

it Милано Centrale

10:45

Train number 1584 on Mondays.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: ICN 1963 / Милано-Siracusa

категория

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 1ва класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

Специална цена: Много ограничена специална оферта. Може да се резервира само няколко седмици предварително.
Определените дати и часове са задължителни. Тази цена включва основен билет и такси за резервация.

HELP

Interrail: ако искате да пътувате по този маршрут с Interrail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click