НОЩНИ ВЛАКОВЕ СТРАСБУРГ-CERBÈRE

Нощни влакове ICN 4783 от Страсбург до Cerbère. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

The schedules of Intercités de Nuit trains can vary at short notice. Please always check the timings for your travel day on the SNCF website.

Тази връзка вече НЕ е налична. Няма информация за реактивация.

отстранен от Октомври 2016

гара пристигане тръгване

FR Страсбург Gare

20:14

FR Sélestat Gare

20:38

FR Colmar Gare

20:53

FR Mulhouse Ville

21:26

FR Belfort Ville

22:13

FR Montbéliard Gare

22:29

FR Besançon Viotte

23:26

FR Nîmes Gare

06:06

FR Монпелие Saint-Roch

06:34

FR Sète Gare

06:56

FR Agde Gare

07:11

FR Béziers Gare

07:25

FR Narbonne Gare

07:41

FR Перпинян Gare

08:19

FR Elne Gare

08:32

FR Argelès-sur-Mer Gare

08:41

FR Collioure Gare

08:47

FR Port-Vendres Ville

08:53

FR Banyuls-sur-Mer Gare

08:59

FR Cerbère Gare

09:08

The schedules of Intercités de Nuit trains can vary at short notice. Please always check the timings for your travel day on the SNCF website.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

категория

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 1ва класа

Бележка: за цените на билетите, моля, последвай дадените линкове за резервация. Цените може да варират в зависимост от маршрута, датата на покупка и комфорта на категорията.

категория: Само наличните категории са описани.

Interrail: ако искате да пътувате по този маршрут с Interrail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click